Představujeme špičková kancelářská křesla!

 

Jestliže pracujete v kanceláři, měli byste se v první řadě zaměřit na to, na čem sedíte. Kvalita sezení má totiž vliv nejen na vše zdraví ale i na výkon. Pokud se při sezení cítíte pohodlně, můžete i efektivně pracovat a naopak. V současné době je důležitá nejen kvalita ale i design kancelářského křesla. Představujeme vám hned několik zajímavých modelů.

 

Gilda zaujme nejen designem

Tento model patří mezi top kancelářská křesla současné doby. Zaujme svým designem i vlastnostmi. Křeslo Gilda nabízí pohodlné sezení – má 5ti polohovou synchronní mechaniku, která je velmi snadno ovladatelná a umožňuje ergonomické polohování. Křeslo má i výškově nastavitelný sedák, který je vyroben z tvarované polyuretanové pěny. Ze stejného materiálu je vyroben i opěrák, takže se v křesle sedí opravdu pohodlně. Nechybí ani stabilní opěrky pro ruce i hlavu. Křeslo Gilda je k dostání v elegantní černé barvě, takže se hodí i do luxusních kanceláří.

 

Viva s anti-shokem nabízí opravdové pohodlí

Mezi oblíbené modely patří i kancelářské křeslo Viva. I to může nabídnout řadu zajímavých prvků. Křeslo má speciální synchronní mechaniku s anti-shokem, výškově nastavitelný sedák z polyuretanové pěny, fixní chromové područky s čalouněním a také opěrku hlavy, která zpříjemní chvilky, kdy si chcete odpočinout.

 

Cardinale v luxusním designu

Za pozornost stojí také křeslo Cardinale, které lze zařadit do kategorie luxusní kancelářská křesla. Křeslo je celé potaženo, takže se stane dominantním prvkem každé kanceláře. Zajímavé je, že je umístěno na otočném chromovém talíři. Má výborné ergonomické vlastnosti. Pohodlí sezení zvyšuje vysoký opěrák i sedák z polyuretanové pěny.

 

Tyto a řadu dalších vysoce kvalitních kancelářských křesel najdete v nabídce na www.top-office.cz