Koberec opět krásný, jako nový. Kartáčové čištění Brno

 

Děti měly chuť na šťávu, tak jsem jim začala chystat pití. Dětičky mi chtěly strašně moc pomáhat a začali se rvát o sirup. Samozřejmě to skončilo, tak jak jsem očekávala. Sirup jim otevřený vyklouzl na zem, na koberec. V první moment jsem myslela, že je oba zaškrtím, ale bohužel takový je život s dětmi.

Snažila jsem se uklidit, co se dalo, ale moc se mi to nedařilo. Nezbylo mi nic jiného, než se obrátit na profesionální pomoc v podobě úklidové firmy na čištění koberců v Brně. Hledala jsem tedy na internetu. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Brno,  která nabízí strojové čištění koberců. Vybrala jsem si ji i proto, že má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění hned na druhý den a bez problémů mi vyhověli. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si postižené místo na koberci. Nanesli na skvrnu chemii a poté i na celou plochu koberce a nechali ji působit. Chemie působí dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Až dojeli na konec koberce, pustili výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč.

Skvrna zmizela, jakoby tam nikdy ani nebyla. Strojové čištění koberců byla evidentně správná volba. Koberec dostal druhou šanci a vypadal lépe než kdy předtím. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

Profesionální mytí oken. Výškové práce čištění fasád Brno

Letos po novém roce náhle zemřela babička. Dědeček se s její smrtí nemohl dlouhou dobu smířit. Úplně se uzavřel do sebe. Pověsil na hřebík všechny svoje koníčky a přestal řešit i úklid domu. Před Velikonocemi jsme si řekli, že už to takhle dál nejde. Domluvili jsme se a víkend, před svátky jara, jsme strávili u dědy v domě, abychom mu všechno perfektně uklidili. Naše práce skončila v neděli večer. Na mytí oken jsme už ale neměli sílu.

 

 

Dohodli jsme se, že na mytí oken objednáme úklidovou společnost. Děda k našemu údivu souhlasil. I s úklidovou firmou jsme měli okamžitě jasno. A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce čištění oken, fasády Brno,byla jasná volba. Všichni s ní totiž máme jen ty nejlepší zkušenosti a nemůžeme si ji vynachválit. Zbývalo jen domluvit, kdo zavolá na centrálu a domluví termín mytí. Už totiž všichni víme, jak to s touto firmou chodí. Nakonec jsem se nabídla, že vše zařídím.

Na centrálu jsem zavolala a objednala termín mytí oken. Poté se pracovníci A SERVISU dostavili k dědečkovi. Napřed mu vysvětlili jak bude vše probíhat, poté si prohlédli okna a hned se dali do jejich mytí. Při mytí oken vždy používají vodu s rozmývákem, gumovou stěrku a suchou bavlněnou plenu na leštění. A výsledek jejich práce? Jako vždy naprosto perfektní. Z takto krásně umytých oken měl děda obrovskou radost.

Byli jsme rádi, že jsme ho po dlouhé době dokázali potěšit. Firma A SERVIS nezklamala ani tentokrát. Opět se potvrdilo, že je plná profesionálů, které jejich práce baví. Mytí oken je pro ně naprostá hračka. Pokud i vy hledáte firmu na mytí oken, tak už nemusíte. Právě jste ji totiž našli.