JAK NA ODPADNÍ VODY?

Jako velmi vhodné a praktické řešení se nabízí čistička odpadních vod od firmy Ekocis s.r.o. Tato společnost se zabývá výrobou, prodejem a servisem čistíren od roku 1991. Je tedy nasnadě, že už o této problematice, za ta léta co je na trhu, ledacos ví. Pro vás tak bude neocenitelným pomocníkem při řešení vašich potíží, problémů a představ. 

Důsledně se orientuje na kvalitu výrobků a služeb a také na jejich cenovou dostupnost. Ve své nabídce služeb má jak obsáhlou poradenskou a konzultační činnost, kterou zabezpečuje tým odborníků, tak dodání zboží na místo určení, tak v neposlední řadě i uvedení zařízení ČOV do provozu. Nezapomínejme ani na prodej a distribuci náhradních dílů a kvalitní záruční a pozáruční servis. To vše po celé ČR.

Nosným programem firmy je výroba malých domovních čistíren odpadních vod. Postupným vývojem dochází k rozšiřování výrobního a obchodního sortimentu. V žádném případě však ne na úkor kvality. Ta zůstává stále na špičkové úrovni. Firma Ekocis s.r.o. je majitelem certifikátů a stavebně technických osvědčení na všechny nabízené a vyráběné výrobky. Je jedním z předních dodavatelů čistíren odpadních vod v České republice a úspěšně se snaží zařadit k nejvýznamnějším dodavatelům i s ostatními výrobky. Jsou to zejména:

  • · Bazény, výřivé vany, příslušenství k bazénům, včetně zastřešení bazénů, bazénová čerpadla

Nabízíme Vám širokou škálu bazénů v různých tvarech a velikostech. K hezkému bazénu patří i kvalitní bazénová technologie, se kterou dosáhnete naprosté spokojenosti a vychutnáte si koupání naplno. K ohřevu vody v bazénu dodáváme tepelná čerpadla využívající bezplatné sluneční teplo tím, že sbírají a absorbují energii z okolního vzduchu.

  • · Jímky, nádrže a septiky

Firma EKOCIS nabízí typové řady polypropylenových nádrží. V typovém provedení jsou nádrže otevřené, avšak lze k nim objednat zákopy s výztuhami a montážními vstupy (kulaté průměr 75 cm, hranaté 60x60cm). Nádrže jsou vyrobeny z polypropylenových konstrukčních desek.

Na základě požadavků zákazníka je firma EKOCIS připravena přizpůsobit nádrže tvarem a velikostí požadovanému účelu, nebo např. upravit dno nádrže apod. V rámci našich zkušeností s plastovými materiály jsme schopni řešit různé speciální požadavky jako například plastové vložky a podobně.

  • · Vodoměrné šachty 

Domovní vodoměrné šachty VŠ – EK patří mezi vodárenské objekty na pozemním vodovodním potrubí. Slouží k osazení vodoměru a armatur na domovní přípojce tak, aby byly snadno přístupné. Vodoměrné šachty jsou vyrobeny svařováním z polypropylenových desek, vyztužených proti tlaku zásypové zeminy.

  • Přečerpávací stanice
  1. Přečerpání u objektů, kde je v obci nebo její části zbudována tlaková   kanalizace.
  2. Přečerpání u objektů, kde spádové poměry nedovolily připojení na spádovou  kanalizaci.
  3. Přečerpání ze sklepů,suterénů ap.do čistíren, septiků nebo jímek.
  • Dešťový program

Dešťový program slouží k zachycení dešťových vod v nádrži a zpětné využití užitkové vody např. na praní, zálivku, pro WC, mytí aut, atd.

  • Zemní filtry

Biologický zemní filtr slouží k dočištění splaškových odpadních vod z rodinných domků či rekreačních objektů v kombinaci s předřazeným tříkomorovým septikem nebo biologickou čistírnou odpadních vod typové řady EK – S.

  • Pramice, čluny

Jsou lehké, obratné lodě s dlouhou životností. Mechanické vlastnosti lodí Supra vyrobené z polypropylenu jsou vynikající. Odolnost proti opotřebení, nízká váha, vysoká pevnost a tuhost, delší životnost oproti tradičním dřevěným, ale i laminátovým lodím, to všechno jsou vlastnosti, které Vás velice příjemně překvapí. A když k tomu přidáte výborné jízdní vlastnosti a snadnou obsluhu, je už na Vás, abyste si vybrali právě tu Vaší SUPRU.

To všechno dodává firma EKOCIS s.r.o.. Sídlo společnosti je od roku 1992 v obci Bubovice /okr.Beroun/. Sídlo se nachází na okraji CHKO Český kras a návštěvu lze spojit s výletem na nedaleký hrad Karlštejn /cca 8 km/ nebo zatopený lom Velká Amerika /cca 5 km/. Těšíme se na vás. Navštívit firmu můžete i z pohodlí svého pokoje na našem webu www.ekocis.cz .

KONTAKT:

EKOCIS, spol. s.r.o.
Bubovice 61
267 18 Karlštejn

Tel./fax: +420 311 672 513
mob: +420 731 583 818

www.ekocis.cz