Čištění koberců jedinečnou metodou v Brně

Již několik let provozuji obchod s bižuterií v centru Brna. Rozhodla jsem se, že do něj pořídím koberec, aby působil útulnějším dojmem. Tím, že po něm dennodenně projde spousta zákazníků, tak je koberec sešlapaný a špinavý. Musím ho proto nechat alespoň 2x až 3x do roka vyčistit.

 

Na čištění koberců jsem měla najatých již několik firem, ale nikdy jsem nebyla s výsledkem čištění na 100 % spokojená. Na internetu jsem stále hledala nové a nové firmy. Při posledním hledání jsem ale věděla, že nechci firmu, která provádí čištění koberců extrakční nebo parní metodou. Rozhodla jsem se, že vyzkouším strojové čištění koberců. Přečetla jsem si, co to všechno obnáší a poté jsem zkontaktovala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která právě tuto metodu nabízí. Zároveň ze všech firem na internetu vychází jako vítěz. Má totiž spoustu kladných ohlasů a recenzí.

 

Na centrále jsem si domluvila termín čištění a bez problémů mi vyhověli s čištěním o víkendu. To byl u předcházejících firem celkem problém. O domluveném víkendu se dostavili pracovníci firmy a napřed si prohlédli terén, aby věděli, s jak velkým kobercem mají počítat. Poté namíchali potřebné množství chemie, která prý působí i dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu, ničí roztoče, bakterie a alergeny a aplikovali ji na koberec. Následně začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, za kterým vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce strojem pustili vysavač, kterým všechnu pěnu z koberce odsáli.

 

Byla jsem opravdu v údivu, jak dobře po strojovém čištění koberec vypadal. Byl nádherně nadýchaný, krásně voněl a jeho barva byla naprosto úžasná. Navíc byl po vysátí vysavačem téměř suchý. Tohle se po čištění extrakční metodou nikdy nestalo.

 

S firmou A SERVIS jsem naprosto spokojená a uzavřela jsem s ní dlouhodobou spolupráci. Její pracovníci vždy odvedou naprosto precizní práci. Tímto bych chtěla této firmě poděkovat a její služby vřele doporučuji.

 

Mytí oken, čištění fasád, stěn a plášťů. Výškové práce Brno

Je mnoho důvodů, proč zvolit úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., aby zrealizovala mytí vašich oken v Brně. Má totiž tým proškolených a kvalifikovaných pracovníků, kteří díky spoustě již zrealizovaných zakázek mytí oken získali znamenité zkušenosti. A SERVISU nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě provedených zakázek.

 

 

Pracovníci firmy jsou certifikovaní držitelé licence na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky. Není pro ně problém dostat se do jakékoliv výšky a zbavit tak vaše okna nečistot. Jsou schopni odstranit nečistoty jak běžné, ale i zatvrdlé, způsobené například rekonstrukcí, při které se používaly různé silikony, cement, písek, atd. K odstranění takové špíny používají korundové žiletky, které díky své 10 cm dlouhé ploše zajistí, že nedojde k poškození a poškrábání plochy skla. Dávejte ale pozor, aby toto prováděla pouze firma, která má důkladně zaškolené pracovníky, protože pokud okna někdo poškrábe, tak je to nenávratné poškození a okno je třeba vyměnit.

 

Mytí oken v Brně A SERVIS provádí v obchodních centrech, nemocnicích, školách, úřadech, firmách, ale také v domech, bytech, vilách atd. Aby nedošlo k omezení provozu místa, ve kterém se mytí oken nachází, tak firma nabízí svoji flexibilitu a je ochotna zakázku zrealizovat i po pracovní době, či v době, kdy u vás doma není běžný provoz.

V případě výškových prací zajišťuje A SERVIS kvalitní výškové mytí, čištění, nano impregnaci, odprašování a odmašťování skleníků, zimních zahrad, světlíků, skleněných fasád a prosklených průčelí výškových budov, světelných reklam, log, reklamních nápisů, 3D log, skleněných stropů, balkónů, lodžií, skleněných střech a stříšek, kazetových, sendvičových zdí, stěn, opláštění a plášťů budov, hal a jiných objektů.