Proč se on-line reality vyplatí?

Ani prodej realit už se neobejde bez nejmodernějších technologií. K čemu dřív stačila tužka, papír a inzertní noviny, dnes nefunguje bez marketingových taháků a prezentačních strategií. Rychlá doba si žádá rychlé reakce a ty jsou možné pouze v on-line prostředí.

Rychlejší a schopnější bere vše. Toho jsou si vědomi i realitní makléři v Brně, kteří udávají tempo, co se zpracování nabídek a jejich prezentace týče. Jsou si vědomi, že nejlepší způsob, jak oslovit co nejvíce potenciálních klientů, je ušít jim nabídku na míru. Využívají k tomu homestaging. Jedná se o techniku, která využívá všech aspektů prodat nemovitost v co nejkratší době, za co nejvyšší částku.

 

Dobrý marketing prodává

Home staging představí nemovitost jako jedinečný objekt. Dokáže vypíchnout její silné stránky, a naopak potlačit slabiny. Reality prezentuje jako marketingový cíl s jediným úkolem – v prvním okamžiku zaujmout. Protože flexibilní přístup se cení zlatem, respektive penězi. Za profesionální přístup a kvalitní služby si je člověk schopen i nějakou tu korunku připlatit. Dobrý makléř to ví a umí se v tomto prostředí pohybovat jako ryba ve vodě.

Nejefektivnějším pomocníkem v prodeji se stává videoprohlídka nemovitosti. Profesionální videoprohlídka nemovitosti zvýší její prestiž. Zájemcům lépe představí byt či rodinný dům a přiláká je k osobní návštěvě. Pro majitele je to zase ideální způsob, jak mohou moderně prezentovat svoji nemovitost a odlišit se tak od ostatních.

 

Jedinečný přístup

Tento atraktivní způsob propagace dokáže zachytit nejen celkovou domovskou atmosféru, ale i jednotlivé přednosti interiéru. Zájemce si vše detailně prohlédne v klidu domova a může se opakovaně zaměřit na každý detail. Ušetří čas sobě i prodávajícímu, neboť za tím se vydá až v okamžiku, kdy má o jeho nemovitost opravdový zájem a koupě je na spadnutí.

 

Unicareal s.r.o.
Roubalova 455/4
Brno-střed-Stránice
602 00

Tel: 541 211 876
Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/