Společnost Flügger představuje novou kolekci tapet jménem Nordic Home!

Jestliže se i vy rozhodujete o tom, že si pořídíte do bytu tapety, ale nevíte pro jakou barvu se rozhodnout, řešení najdete právě u Flügger. Společnost totiž spolupracuje s významnými skandinávskými návrháři, kteří hledají inspiraci v různých oblastech života – v přírodě, mikro světě, technice. Impulsem pro novou barevnost kolekce Nordic Home jsou často velmi nevšední události ve světě, jako je zemětřesení, lady Gaga šílenství, ekonomická situace v Evropě a další…

Důkazem toho je i využití zajímavých motivů právě v kolekci Nordic Home, řady Fiona, kterou vytvořila známá skandinávská návrhářka Helene Blance, která je mimo jiné dvorní dodavatelkou tapet pro dánský královský dvůr a vzor 44005 z nové kolekce Nordic Home je jejím velmi oblíbeným vzorem.

Nová kolekce tapet Nordic Home vychází z tradičních švédských tapetových vzorů s jemnými, klasickými motivy ve světlých a lesklých odstínech. Řada obsahuje celkem 31 vzorovaných a 10 jednobarevných tapet v moderních designech. Výhodou tapet Nordic Home je, že mohou být jednoduše navzájem kombinovány. Můžete si tak vybrat vzory podle svého vkusu a zvolit k nim odpovídající jednobarevný odstín.

flugel

Kolekce doslova vyzařuje super letní atmosféru jakou znáte z prázdninových pobytů u svých babiček. Designerka se inspirovala právě starými tapetovými prvky přímo ve venkovském domě své prababičky. Pokud i vy chcete opět zažít již dávno minulé pocity bezstarostnosti a bezpečí dní strávených na venkově, potom vsaďte právě na tapety z nové kolekce Nordic Home!

Jedná se o moderní vliesové tapety, které jsou vyrobeny tak, aby se snadno aplikovaly a dlouho odolávaly opotřebení. Obsahují i textilní vlákno a díky tomu se netrhají při aplikaci, nesmršťují ani nenatahují. Jejich lepení je opravdu velmi snadné. Vliesové tapety jsou také velmi lehce omyvatelné.

flugetfluget

U společnost Flügger si můžete vybrat tapety i z dalších kolekcí jako jsou Scandinavian Combinations, Personal Stripes, DeLuxe, Nordic Leaves, Light & Bright, Happy Nature a Vallila. Kvalita byla kontrolována v Ytkemiska IIstitutu ve Stockholmu a výsledek je velice přesvědčivý – maximální kryvost, odolnost vůči mastnotě, snadné lepení a navazování vzoru činí tuto kolekci jednoduše neodolatelnou.

Kompletní sortiment si můžete prohlednout na www.fiona-walldesign.com. K dostání ve všech prodejnách Flügger. Cena roje je 799 Kč.

Seznam všech prodejen najdete na www.flugger.cz