Proč si pořídit nábytek z masivu

Každý, kdo se pustí do výběru nábytku, se může téměř ztratit v džungli nabídek. Proto je na začátku velmi důležité uvědomit si, co vlastně chcete. Pokud chcete styl, moderní vzhled ale i výdrž, měli byste začít přemýšlet právě o nábytku z masivu.

 

 

 

 

 

Příroda a atmosféra

Nábytek z masivu je stálicí na trhu s nábytkem, už tento fakt je důvodem zamyslet se nad tím, že pořízení nábytku z masivu je dobré rozhodnutí. Obrovskou předností nábytku z masivu je potom jeho jedinečný vzhled, který dodá atmosféru každému interiéru. Dřevo jednoduše dodá teplo domova. S nábytkem z masivu jako byste žili v přírodě, tento dojem samozřejmě podpoří i nezaměnitelná vůně dřeva a pryskyřice. Zapomeňte na osvěžovače vzduchu, nábytek z masivu váš interiér provoní mnohem více. Nespornou výhodou nábytku z masivu je i jeho nezaměnitelný design a vysoká odolnost. Navíc – nábytek z masivu při správné péči vydrží desítky let.

 

Pečlivá ruční práce

Specialistou na výrobu nábytku z masivu je i společnost UNIS-N, která masivní nábytek vyrábí z pečlivě vybraného vysoce kvalitního smrkového a borového dřeva. Pro výrobu nábytku používá výhradně původní truhlářskou technologii s velkým podílem ruční práce. A právě ruční práce dodává výrobkům jejich originalitu a jedinečný stylový vzhled. Výroba každého kusu nábytku je navíc zakončena voskováním speciálním přírodním voskem, který je vyroben na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků. Díky tomu je povrch nábytku z masivu od UNIS-N odolný proti vodě i agresivním nápojům, navíc je ekologický, hedvábně lesklý, příjemný na dotek a nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny!

 

Na míru

Pokud chcete opravdový luxus, nechte si nábytek z masivu vyrobit na míru. I to u UNIS-N umí. Stačí je pouze kontaktovat a sdělit jim svůj požadavek. Využít můžete i bezplatnou telefonní linku 800 622 622. V nabídce UNIS-N naleznete postele, komody, šatíky, noční stolky, jídelní soupravy, botníky, knihovny to vše ze 100% masivua mnohem více!

 

Široká nabídka nábytku z masivu na vás čeká na www.dreveny-nabytek.cz.