Firma, která provede odbornou revitalizaci strojním čištěním a tlakovým sáním koberce

 

Naše mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí strojové čištění koberců v Brně od 9.9. 1999. Strojové čištění koberců  zajišťujeme pro řadu malých a velkých firem, institucí, škol, nemocnic a zdravotnických zařízení.

 

Čistíme koberce i pro zákazníky soukromé sféry. Realizujeme pravidelné servisní čištění koberců i hloubkové a generální vyčištění silně znečištěných koberců a provádíme úklid po stavební činnosti a rekonstrukci. Pro kvalitní strojové čištění koberců v Brně používáme velmi účinnou chemii Bosch RTS a kotoučový stroj a vysoce výkonný průmyslový vysavač, který je osazen dvojitou turbínou.

 

Kotoučový stroj je osazen vysokým kartáčem, jehož štětiny jsou měkké a mají výšku 12 cm. To zaručuje hloubkové proniknutí do struktury koberce a 100% výsledek čištění. Měkké štětiny kartáče nenaruší jeho vlákna. Většinu koberců čistíme následujícím způsobem.

 

Na koberec naneseme velmi účinnou chemii Bosch Floorwash, která pronikne hluboko do struktury koberce, necháme působit a poté pomocí kotoučového stroje kartáčujeme. Tato chemie je vhodná do potravinářského i zdravotnického průmyslu a má příslušné atesty. Není na závadu ani domácím mazlíčkům a dětem, které si tak rádi hrají na koberci.

 

Když je koberec vykartáčován, přichází na řadu vysoce výkonný 3-motorový vysavač se speciální štěrbinovou hubicí, která důkladně vysaje veškerou nečistotu a zbaví koberec vlhkosti. Strojovým čištění koberců zaručujeme nejkvalitnější čištění koberců a můžeme ji prohlásit za nejúčinnější způsob, jak koberce dokonale vyčistit.

 

Naše firma provádí i impregnaci, renovaci, čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh včetně jejich nano impregnace. Provádíme výškové práce a  čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti na fasádách, zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

 

Odstranění mastných skvrn na světlém koberci

 

Znáte ten pocit, když si vylijete na světlý koberec omastek a vznikne z toho vážně nepříjemně vyhlížející skvrna? Já se snažil skvrnu odstranit jarem i citronem, ale nic nepomohlo, protože olej byl už hnědý a na mém světlém koberci zanechal stopy a nepříjemný zápach. Nezbylo mi nic jiného než povolat zkušenou firmu, která se čištěním koberců zabývá.

 

 

Kamarádka mi doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno,  která čistí koberce pravidelně u nich v obchodním domě. Měl jsem trochu obavy, jestli přijímají i takovéto zakázky, které nejsou úplně výdělečné a ještě časově náročnější, tak jsem jim zavolal na telefonní číslo a řekl jim svůj problém.

 

Vůbec neměli problém ke mě zajet a dokonce v ten samý den, kdy jsem jim volal. Dojeli dva hodní pracovníci, kterým jsem řekl, co se mi stalo.

 

Okamžitě začali koberec čistit, a to tak, že nanesli roztok. Neskutečně voňavý roztok osvěžil vzduch v celém mém domě. Po chvilce působení jej kartáčovali strojem, který si taktéž přivezli s sebou a odstranili skvrnu bez jakýchkoliv problémů.

 

No jenže nastal malér, měl jsem koberec už pár let nečištěný a pracovníci ho vyčistili až moc, což bylo vtipné, tak jsme se dohodli na dalším termínu, kdy mi vyčistí koberec v celé jídelně a obýváku a toto čištění mi nezapočítají. Vstřícnost a kvalita na místě. Jestli hledáte kvalitní čištění koberců, tak můžu doporučit tuto firmu.