První ročník akce Den dřevostaveb 2014 již brzy! Na co se těšit?

 

Asociace dodavatelů montovaných domů bude v září pořádat první ročník akce s názvem „Den dřevostaveb 2014“. Akce je určena pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují. Na co se těšit?

 

Domy si budete moci prohlédnout!

 „Den dřevostaveb 2014“ se bude konat v sobotu 27. 9. 2014 od 10,00 do 17,00 hodin. Během této doby budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Cílem akce je, dát všem zájemcům o tento typ bydlení možnost si vše prohlédnout a „osahat“.

Během akce také všichni získají možnost se o dřevostavbách dozvědět co nejvíce, k dispozici jim budou zástupci a prodejci jednotlivých firem. Na akci tak zájemci získají kompletní informace napříkald o cenách, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

„Předpokládám, že se do akce se svými vzorovými domy zapojí všichni resp. většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci navštívit se bude pohybovat kolem padesáti,“ okomentoval akci Ing. Vratislav Blaha, CSc., předseda Asociace dodavatelů montovaných domů.

Přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, bude zveřejněn nejpozději od poloviny září na webových stránkách www.admd.cz Informace o stavbách budou také k dispozici na veletržním stánku ADMD na veletrhu ForArch, který se bude konat od 16.9. do 20.9.2014, v Praze na výstavišti PVA v Letňanech.

Zájemci o tuto akci by měli vědět, že jedním z míst, kde si budou moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV).

Hlavním mediálním partnerem „Dne dřevostaveb 2014“ je renomovaný odborný časopis Dřevo&Stavby, který pro prvních pět návštěvníků každého vzorového domu připravuje poukázky na roční předplatné časopisu Dřevo&Stavby zdarma.