Kvalitní interiérové dveře pro váš domov

 

Dveře, které se nachází uvnitř vašeho domu či bytu, patří mezi jeden z nejvýznamnějších prvků při zařizování interiéru. Výběr dveří ovlivní celkový vzhled bydlení a dodá mu úplně nový rozměr. O volbě dveří i jejich barevném provedení se raději poraďte s odborníky, někdy je těžké sladit jejich barvu s podlahou a nábytkem tak, aby se hezky doplňovaly. Rozhodující je nejen barva, ale i struktura a zvolený typ dřeva či jeho imitace v podobě folií. V široké nabídce vnitřních dveří se na českém trhu není lehké vyznat, a tak váš výběr může ulehčit jasná představa o tom, jaké technické parametry a cenové rozmezí by měly splňovat.

 

Odborník na interiérové a vchodové dveře GRIMAX s.r.o.

Firma GRIMAX s.r.o. nabízí prodej interiérových, vchodových a posuvných dveří s dodáním již do 14 dnů, což poskytuje jako dosud jediný prodejce na našem trhu. Na značkové dveře a jejich distribuci se specializuje již 17 let. Aktuálně nabízí jako výhradní zástupce interiérové a posuvné dveře značky Vasco Doors, které jsou vyrobeny z masivního MDF materiálu. Výplň dveří je potažena odolnou dekorativní fólií za použití unikátní technologie bez lepených spojů. Zapuštěný zámek je možné zvolit pro dozické klíče, WC/koupelnový zámek, nebo s cylindrickou vložkou. Za příplatek lze doobjednat dveřní ventilaci, která je vhodná např. do dveří u koupelny, technické místnosti a spížky na potraviny.

 

Interiérové dveře podle vašich představ

Vzhled dveří je velice důležitý, kromě tradičních bílých dveří se dají zvolit různá designová řešení pro dotvoření požadovaného stylu, který doplní zárubně ve stejné podobě. Individuálně lze vybírat dekor, povrchovou úpravu, mnoho typů prosklení a kování dveří tak, aby interiérové dveře splňovaly veškerá očekávání. Neváhejte, pokud plánujete pořídit vchodové dveře, které mají především zabezpečit dům, kromě designu jsou zaměřeny na zvukovou izolaci a protipožární ochranu. Všechny modely dveří si prohlédněte v některé vzorkové prodejně nebo v e-shopu.