Když naše okna mučí pyly s prachem, setřeme je rychle jedním tahem!

Jaro je opět tady a s teplými slunečními paprsky do našich domácností vniká temno špíny a nečistot, které se usadily na oknech. Zářivost naší domácnosti však můžeme navrátit rychle a jedním šmahem, bez zdlouhavých procedur a vysilujícího leštění.

Známe to všichni. Je jaro, slunce svítí, ptáčci zpívají a my se probouzíme při sobotě do našeho domova vonícího čerstvostí a máme chuť na krásnou dlouhou snídani s hrnkem kávy a pěkným výhledem na zahradu. Uděláme kávu, roztáhneme závěsy a slunce ozáří celou místnost. Stojíme, nevěřícně zíráme na špinavá okna. Zdá se, že místo relaxační soboty nás čeká mytí oken, na kterých se usadil prach a pyl. Není zbytí, musíme nepořádku vyhlásit válku.

S okenním vysavačem Kärcher WV 6 plus se naše domácnost rozzáří již během několika málo chvil. Zařízení totiž disponuje inovativní technologií stěrky, která je u tohoto modelu ze speciálního tekutého silikonu, který zpříjemňuje, ale hlavně až trojnásobně urychluje proces mytí než běžnými metodami. Potěší zejména pyšné vlastníky francouzských oken či vitrín nebo jiných předmětů, jejichž plochy sahají až k zemi. Povrch stačí vysát jedním tahem až k podlaze, kde se silikon stěrky krásně přizpůsobí a umožní tak vysátí špinavé vody až do úplného kraje. Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je ideální i pro ty, kteří si mytí oken i dalších hladkých ploch doslova užívají. Díky výkonné baterii totiž vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut. Navíc disponuje i displejem, který přesně ukáže, kolik času nám zbývá. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat. Aku stěrka je krásně lehká a má ergonomický tvar, tudíž nám perfektně padne do ruky a čištění s ní bude lehké i hravé. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Špinavá vysátá voda se během čištění nashromáždí v nádobce, kterou stačí na konci pouze vylít, aniž bychom se jí museli dotýkat.  Celý proces mytí je tedy krásně rychlý, efektivní a hygienický. S okenními vysavači od Kärcheru zjistíte, jak chutná láska na první vyčištění.

Pokud vás zajímají další tipy, jak rozsvítit vaši domácnost či zahradu, koukněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.