Prahu 9 brzy ozdobí jedninečná Sedmikráska!

Sedmikráska je název velmi ambiciózního projektu zkušené developerské skupiny Daramis Group, který má v příštích letech na území Prahy 9 vyrůstat. Projekt byl pojmenován Sedmikráska, protože stejně jako rostlina, bude okrasou zeleně, na které vyroste. Jedná se o zajímavý projekt, který bude v naprostém souladu s přírodou…Co od něho čekat?
 

Moderní dům vyroste ve Vysočanech

Projekt sedmikráska společnosti Daramis Group bude tvořit jeden bytový dům. Bude to atypická stavba s moderními architektonickými prvky. Prvky architektury i barvy domu mají za úkol připomenout typické tvary a barvy sedmikrásky. Bytový dům bude zasazen do krásného přírodního prostředí rozlehlého parku plného květin a okrasných keřů. Také jednotlivé Sedmikráska byty budou splňovat vysoké standardy bydlení a jistě uspokojí i ty nejnáročnější. Každý byt komplexu je vybaven terasou nebo balkonem, ze kterých se budete moci pokochat okolní přírodou.

 

Nabízí mnohem více

Bydlení v projektu Sedmikráska je vhodné pro všechny věkové skupiny, které milují přírodu, klid, ale současně potřebují rychlé spojení do centra města. Byty jsou vhodné pro jednotlivce, seniory, mladé páry i pro rodiny s dětmi. Každý si zde vybere tu správnou velikost bytu. Jednotlivé byty jsou nabízeny v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Pokud by vám tato lokalita přeci jen nevyhovovala, můžete se poohlédnout i jinde. Stačí navštívit stránky www.online-reality.cz/levne-luxusni-nove-byty-praha, kde najdete další širokou nabídku novostaveb v Praze…

 

Kompletní informace o projektu Sedmikráska naleznete na www.sedmikraskabyty.cz.