Rezidence Baarova nabídne moderní bydlení v luxusní lokalitě na Praze 4

Pokud i vytoužíte po moderním bydlení na území města Prahy, potom by vám rozhodně neměl uniknout jedinečný projekt rezidence Baarova. Tento projekt totiž nabídne stylové bydlení pro každého. Projekt realizuje renomovaná developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. a stojí za pozornost hned z mnoha důvodů.

 


Brzy bude hotovo

Rezidenční park Baarova začal vznikat již v roce 2010 a jeho dostavba je plánována právě na tento rok. Rezidence po svém dokončení nabídne 139 moderně řešených bytů o dispozicích 2+kk až 6+kk a rozměrech od 50 m2 do 170 m2.

 

Moderní bydlení v nové rezidenci uspokojí každého

Rezidenční park Baarova se nachází ve velmi atraktivní lokalitě na Praze 4. Nedaleko parku se dokonce nachází moderní multifunkční areál BB Centrum. Rezidence Baarova se rozprostírá mezi Baarovou ulicí a ulicemi U Michelské školy a Telčská. V okolí naleznete stejnojmenný park a řadu atrakcí pro aktivní odpočinek celé rodiny. Nové byty Praha 4 tak nabídnou spokojené a moderní bydlení pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry.

       

Jednejte včas – vyplatí se to

Rezidenční park Baarova tvoří tři moderní bytové objekty, které vytváří harmonický komplex. Jednotlivé bytové objekty mají oddělené vstupy a nachází se v nich i sklepní prostory a společné podzemní parkoviště. Protože se projekt blíží do finále, byl prodej bytů již zahájen – jestliže tedy chcete bydlet moderně a v super lokalitě, začněte jednat.

Kompletní nabídku bytů a veškeré informace najdete na www.rezidence-baarova.cz