Bojíte se graffiti? S antigraffiti ochranou už nemusíte! Likvidace plísní Brno

Nedávno fasáda mého domu dostala úplně nový kabát. Už to opravdu potřebovala. Nyní má meruňkovou barvu a na spodní část jsem si nechal dát marmolit. Můj bratranec, který pracuje pro jednu spolehlivou a profesionální úklidovou firmu, mi doporučil, abych si na novou fasádu, ale hlavně na marmolit nechal aplikovat antigraffiti ochranu. Prý moji fasádu zakonzervuje a ochrání před případným útokem sprejerů.

 

Kdyby navíc posprejovali marmolit, tak by bylo nutné jej vyměnit, protože z něj není možné graffiti odstranit. Chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale pak jsem mu musel dát za pravdu. Přece nebudu čekat, až mi někdo posprejuje dům. Vzal jsem si od něj kontakt. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., Brno, odstraňování, likvidace graffiti, plísně a antigraffiti ochrana.

Je to prý naprostá jednička. Zavolal jsem na centrálu a domluvil si termín aplikace antigraffiti ochrany. Pracovníci firmy A SERVIS byli schopni přijet hned druhý den odpoledne. Celou noc jsem ale nespal, měl jsem strach, aby moji fasádu ještě přes noc někdo neposprejoval, ale to se naštěstí nestalo.

 

Pracovníci firmy A SERVIS se po svém příjezdu dali hned do práce. Také mě pochválili, že jsem se rozmyslel správně. Antigraffiti ochranu nanášeli nátěrem i nástřikem v několika vrstvách. Také mi řekli, že odteď budu mít po celou dobu životnosti této ochrany servis odstraňování graffiti, kdy se náhodou nějaké objevilo.

Měl jsem radost, že je moje fasáda takto krásně chráněná. Rád bych pracovníkům firmy A SERVIS ještě jednou poděkoval. Byli velice příjemní a přátelští. Opravdoví profesionálové. Pokud se i vy bojíte, že by se na vaší zdi mohlo objevit graffiti, tak si nechte aplikovat tuto ochranu a budete mít na mnoho let po starostech.

 

Úklidová firma, co Vás vytáhne z kaše. Strojní čištění koberců Brno

Také máte rádi pikniky? Já také. Posadit se s dekou pod modrou oblohu a v klidu si s dobrým jídlem a pitím užívat přírody. No, má dcera to asi se svou kamarádkou vzala za trochu jiný konec. Žádná obloha, dokonce ani žádná deka. Postačil jim jen dětský pokoj a koberec v něm.

 

 

Ne, že bych svou dceru vůbec nehlídala, ale měla jsem zrovna práci na zahradě. No a milé holky si ze spíže donesly asi všechno ovoce, které tam bylo, snad si udělaly i kakao a pořádaly si piknik v pokoji. Asi to viděly v nějakém filmu. Aby toho nebylo málo, vytáhly si lak na nehty, který jsem své dceři už tolikrát zakazovala.

Když jsem holky přišla zkontrolovat, lekly se snad víc než já a lahvička laku ve snaze holek skrýt ji, byla hned rozlitá na koberci. Našlo se tedy i pár dalších zajímavých fleků, ale rozhodla jsem se to řešit s chladnou hlavou.

 

Holky měly jen fantazii a očividně se dobře zabavily, bylo jen třeba jim říct, aby si příště dávaly větší pozor a laky schovat pečlivěji. Skvrny na koberci mě ale trochu trápily, nešly totiž docela vyčistit. Vždyť jsem ani pořádně nevěděla, od čeho všeho jsou. Kamarádka mi dala kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno,  která mě z téhle kaše vytáhla.

Firma A SERVIS nabízí kvalitní čištění koberců strojovou metodou. Bylo mi řečeno, že ta si poradí se vším. Byla to pravda. Jejich metoda byla velmi účinná. Nezanechala na koberci ani známku po nečistotách. To byla vážně paráda. Hned jsem litovala, že jsem si od firmy nenechala vyčistit všechny koberce v domě. Ale to určitě časem napravím.

Firma A SERVIS mě opravdu mile překvapila. Nemohla jsem situaci vyřešit lépe.