Moderní skříň nejen do ložnice

 

Již několik let jsou hitem v moderním bydlení vestavěné skříně. Tento praktický prvek nejen rozšíří Váš interiér o velké množství úložných prostor, ale moderní materiály, široká škála barev a zajímavé rámy a kování z obyčejného kusu nábytku udělají designový prvek.

 

Vestavěné skříně však nenacházejí své využití pouze v ložnici na ukládání oblečení, ale hodí se do většiny místností Vašeho bytu, domu nebo kanceláře.

 

Začněme hned vchodem do bytu

Vstupní prostor mnoha bytů je pouze úzká chodba, ve které se hromadí boty, kabáty a deštníky, a už tak malý prostor je jimi najednou přeplněný. I zde mají vestavěné skříně své místo, můžete snadno své věci odkládat na jejich místo, zavřít za nimi dveře a předsíň je ihned uklizená. Malé prostory se navíc použitím světlých materiálů, skel a zrcadel opticky rozšíří.

 

Obývací pokoj

Pokud neustále bojujete s nedostatkem úložných prostorů, není problém umístit vestavěnou skříň do obývacího pokoje. Profesionální firmy navíc ve stejném designu zhotoví i další nábytek jako jsou komody, knihovny, konferenční stolky. Váš obývací pokoj bude zařízen v jednotném designu a Vy budete moci pyšně vítat a hostit každou návštěvu.

 

Dětský ráj

Každá rodina s dětmi řeší neustálý problém, kam uložit velké množství dětského oblečení, hraček, knížek, pastelek a dalších nezbytných dětských maličkostí. Kvalitní vestavěná skříň na míru navíc v pokoji Vašeho dítěte bude sloužit jak v dětských tak studentských letech. Materiály je však vhodné volit s ohledem na jejich bezpečnost a praktičnost, zrcadla s bezpečnostní fólií a omyvatelné povrchy jsou v nabídce profesionálních výrobců samozřejmostí.

 

 

Pracovny

Většina pracoven a kanceláří bývá přehlcena spoustou šanonů, svazků a knih. Přitom v příjemném pracovním prostředí Vám pude práce lépe od ruky a Vaše obchodní partnery a zákazníky budete moci přivítat v elegantním prostředí. Vestavěná skříň může být doplněna odpovídajícím pracovním stolem či knihovnou.

 

 

Volbě umístění vestavěné skříně na míru se meze nekladou, využijí ji jak domácnosti, tak firmy. Výrobce skříní KOMANDOR Vám vyrobí nejen kvalitní vestavěnou skříň dle Vašich požadavků, ale nabízí i komplexní poradenství v každém kroku realizace. Na grafickém návrhu tak pracujete s odborníky, kteří mají letité zkušenosti, a díky jejich praktickým radám a připomínkám Vaše nová skříň bude svou funkci plnit mnoho let.