Vlastní trampolína je sen téměř každého dítěte.

Nutno říci, že to v dnešní době již není sen nesplnitelný. Trampolíny s ochrannou sítí jsou k vidění stále častěji nejen v různých hracích koutcích či na zahrádkách některých restaurací, ale také na zahradách soukromých domů. Protože trampolína je určena pro venkovní použití, není s ní spojená téměř žádná práce.

 

 

 

Trampolínu stačí jednoduše postavit, přistavit k ní schůdky a od jara do pozdního podzimu si mohou vaše děti, ale třeba i vy, užívat radosti ze skákání. Skákání na trampolíně je totiž nejen veselá zábava, ale i zdravá forma pohybu, která nezatěžuje páteř ani klouby. Aby pobyt na trampolíně byl bezpečný, je zapotřebí se před skákáním buď úplně zout a skákat naboso, nebo se přezout do odpovídající a neklouzavé obuvi. Ačkoliv není podmínkou, aby trampolína byla opatřena ochrannou sítí, pro bezpečnost vašich dětí jsou trampolíny s ochrannou sítí bezesporu vhodnější. Zakoupit kvalitní trampolínu s ochrannou sítí i bez ní můžete na www.hawaj.cz. K mání jsou tu trampolíny různého průměru a nosnosti. Oblíbeným a osvědčeným modelem je trampolína 305, která jako jedna z mála v tomto rozměru mezi obdobnými výrobky na trhu má certifikovanou nosnost 180 kg. Eshop www.hawaj.cz ji nabízí za více než výhodnou cenu.

Trampolína 305, která se prodává v kategorii trampolín s ochrannou sítí, v balení obsahuje kruhovou trampolínu o průměru 305 cm, ochrannou sít, pozinkovaný rám o průměru trubek 38 mm a tloušťce 1,5 mm, které jsou z důvodu ochrany proti korozi galvazizovány zevnitř i zvenku, dále jsou součástí dodávky 4 dvojité nohy, 64 nerezových kovových pružin o délce 18 cm a díle 3,2 mm každého jednotlivého kusu a obsahuje také odpovídající nářadí k vypnutí těchto pružin. Jediné, co není součástí balení, jsou schůdky, které je doporučeno k trampolíně 305 zakoupit. Nosnost trampolíny 305 činící 180 kg je dostatečná na to, aby si na trampolíně 305 mohlo zaskákat najednou více dětí, nebo třeba jejich rodiče. Pokud by z jakéhokoliv důvodu došlo k poškození pružin, ochranného lemu pružin nebo třeba ochranné sítě, není problém si v eshopu objednat náhradní díly. Je jistě dobré zmínit, že ochranný lem pružin je dodávám v robustním provedení v kvalitě PVC, byť většinou se vyrábí z méně odolného materiálu.

Jediné, co pro vaši trampolínu musíte udělat je to, že ji na zimu uschováte na suché místo.