Vlastní trampolína je sen téměř každého dítěte.

Nutno říci, že to v dnešní době již není sen nesplnitelný. Trampolíny s ochrannou sítí jsou k vidění stále častěji nejen v různých hracích koutcích či na zahrádkách některých restaurací, ale také na zahradách soukromých domů. Protože trampolína je určena pro venkovní použití, není s ní spojená téměř žádná práce.

 

 

 

Trampolínu stačí jednoduše postavit, přistavit k ní schůdky a od jara do pozdního podzimu si mohou vaše děti, ale třeba i vy, užívat radosti ze skákání. Skákání na trampolíně je totiž nejen veselá zábava, ale i zdravá forma pohybu, která nezatěžuje páteř ani klouby. Aby pobyt na trampolíně byl bezpečný, je zapotřebí se před skákáním buď úplně zout a skákat naboso, nebo se přezout do odpovídající a neklouzavé obuvi. Ačkoliv není podmínkou, aby trampolína byla opatřena ochrannou sítí, pro bezpečnost vašich dětí jsou trampolíny s ochrannou sítí bezesporu vhodnější. Zakoupit kvalitní trampolínu s ochrannou sítí i bez ní můžete na www.hawaj.cz. K mání jsou tu trampolíny různého průměru a nosnosti. Oblíbeným a osvědčeným modelem je trampolína 305, která jako jedna z mála v tomto rozměru mezi obdobnými výrobky na trhu má certifikovanou nosnost 180 kg. Eshop www.hawaj.cz ji nabízí za více než výhodnou cenu.

Trampolína 305, která se prodává v kategorii trampolín s ochrannou sítí, v balení obsahuje kruhovou trampolínu o průměru 305 cm, ochrannou sít, pozinkovaný rám o průměru trubek 38 mm a tloušťce 1,5 mm, které jsou z důvodu ochrany proti korozi galvazizovány zevnitř i zvenku, dále jsou součástí dodávky 4 dvojité nohy, 64 nerezových kovových pružin o délce 18 cm a díle 3,2 mm každého jednotlivého kusu a obsahuje také odpovídající nářadí k vypnutí těchto pružin. Jediné, co není součástí balení, jsou schůdky, které je doporučeno k trampolíně 305 zakoupit. Nosnost trampolíny 305 činící 180 kg je dostatečná na to, aby si na trampolíně 305 mohlo zaskákat najednou více dětí, nebo třeba jejich rodiče. Pokud by z jakéhokoliv důvodu došlo k poškození pružin, ochranného lemu pružin nebo třeba ochranné sítě, není problém si v eshopu objednat náhradní díly. Je jistě dobré zmínit, že ochranný lem pružin je dodávám v robustním provedení v kvalitě PVC, byť většinou se vyrábí z méně odolného materiálu.

Jediné, co pro vaši trampolínu musíte udělat je to, že ji na zimu uschováte na suché místo.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *