Spolehlivá firma na mytí výloh v Praze

 

Pěkný den,

my už sice s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. nespolupracujeme, ale není to kvůli tomu, že bychom nebyli spokojeni, nýbrž kvůli úspoře provozních nákladů ze strany našeho vedení. Musím však říci, že jako vedoucí obchodu jsem byl s firmou A SERVIS vždy spokojen.

Náš obchod se nachází v obchodním centru Palladium, přímo v centru Prahy, tudíž k nám do obchodu chodí nakupovat opravdu velká spousta lidí, a to hlavně o víkendech. Spolupráci jsme s touto firmou navázali přibližně před rokem a půl, protože jsme v tomto nákupním centru nově otevírali obchod. Nutně jsme tedy potřebovali umýt výlohy a zrcadla ještě před otevřením, ale také sundat zbytky po velkých samolepkách, které byly na skle nalepeny dost napevno. Číslo na firmu A SERVIS jsem získal v sousedním obchodě, který pracovníci této firmy myjí již několik let.

Domluva byla pak snadná. Číslo bylo přímo na majitele firmy pana Petra Lipku, se kterým jsem se hned domluvil na podmínkách, ceně, fakturování atd. Ještě ten týden přijel jeden jejich mladý pracovník a pustil se do toho. Práce to tedy nebyla lehká. Hlavně to odstraňování celopolepů trvalo, ale poradil si s tím nakonec velmi dobře. Všiml jsem si, že na to používá nějakou speciální větší žiletku. Aby ty nálepky ze skla lépe dostal, tak si jej předem namočil. Sice nakonec práce na výlohách před prvním otevřením prodejny zabrala více času, než jsme čekali, ale já to naprosto chápu.

 

Každopádně jsme byli na obchodě velmi spokojeni a od té doby jsme si nechávali každé dva měsíce umývat výlohy firmou A SERVIS oboustranně. Co se týče ceny, tak ta byla vždy stejná, ať už byly výlohy znečištěné více či méně. Přístup pracovníků, stejně jako majitele A SERVISU se mi vždycky líbil, takže za nás rozhodně spokojenost. Škoda jen, že nemůžeme spolupracovat i nadále, ale to už je samozřejmě věc našeho vedení. Budoucí spolupráci se však já, jako vedoucí obchodu rozhodně nebráním, právě naopak.

 

Mytí výloh, odstranění a stržení celopolepů, folií z oken nebo výloh. Práce ve výškách Praha

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své zákazníky realizuje profesionální služby včetně mytí oken a výloh. K mytí oken a výloh využívá kvalitních pomůcek a profesionálně proškoleného týmu.

 

U mytí oken se využívá metoda tzv. triku suchého leštění. V tomto případě je k leštění použita pouze 100 % suchá bavlněná plena. Pracovníci A SERVISU nepoužívají žádná leštidla. Ta totiž způsobují opětovné a velmi rychlé znečištění oken. Okenní rámy i parapety jsou zbaveny nečistot. Z okolí okna jsou odstraněny i pavučiny. Neobstojí ani zatvrdlé nečistoty, jako jsou např. tmely a zbytky silikonů, které se utvořily třeba po stavebních činnostech. Pracovníci firmy odstraní i nepotřebné folie, reklamy nebo bannery. Veškeré odstranění takových nečistot zajistí speciální žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu, tudíž nepoškodí povrch okna a nečistoty důkladně a bezpečně odstraní.

 

 

Při mytí oken a výloh je odstranění nečistot ze skleněné plochy realizováno čistým rozmývákem a vodou. Ve finální fázi je vše setřeno kvalitní gumovou stěrkou. Okno je pak doleštěno pouze již zmíněnou 100 % bavlněnou plenou.

 

Mnohé zakázky provádí firma A SERVIS i ve výškách. Pro tyto případy je třeba využít horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulického ramene a vysokozdvižné plošiny. S takovou technikou dokáží profesionálně zacházet řádně proškolení pracovníci firmy dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken a výloh je prováděno jak jednorázově, tak servisně v klasických intervalech 1x za 30 dní a z vnitřní strany 1x za 90 dní.