Dlažba s vysokou propustností vody zaručí bezpečí v jakémkoliv počasí

Hledáte ideální povrch, který by se postaral o bezpečí chodců i na tak náročných plochách, jako jsou dětská hřiště nebo veřejná parkoviště? Nenávidíte dlažbu, která se vždy po prudkém dešti mění v jeden dlouhý, prudký potok? Novinka z díly ECORASTER, dlaždice s integrovaným drenážním systémem ECORASTER BLOXX, si s těmito problémy snadno poradí!

Tato dlažba vám může nabídnout unikátní patentovaný drenážní systém zrychlující přirozené vsakování vody mezi dlaždicemi, ale také velmi odolnou konstrukci, která snese zatížení i 800t/m², jež obvykle vytváří jen ta nejtěžší technika.

 

Když beton prohrává na celé čáře

Přitom je velmi lehká a snadno ji nainstaluje i průměrně šikovný kutil. Poradí si s nerovnostmi terénu a nepříznivými vlivy počasí. A jako bonus dbá i na ekologii. Všechny klasické i zatravňovací dlaždice ECORASTER jsou totiž vyrobeny z recyklovaného LDPE, jinak řečeno, polyethylenu s nízkou hustotou. Jde o velmi kvalitní materiál, vzniklý vlastně z odpadu, s přehledem však strčí do kapsy tradičně používaný beton, a to od počáteční ceny, přes jednoduchou pokládku až po dlouhodobou užitnost.

A kde všude lze dlaždice s integrovaným drenážním systémem ECORASTER BLOXX použít? Podívejte se, jak skvěle vypadá třeba parkoviště v tomto videu:

To ale není vše, jednotlivé produkty ECORASTER je možné kombinovat, a spojit tak praktickou parkovací plochu třeba s ostrůvky zeleně uvnitř odolné zatravňovací dlažby! I zde přebytečná voda jednoduše odtéká do podloží a netvoří na povrchu žádné nebezpečné louže ani námrazu. Praktickou ukázku najdete ve videu níže:

Vyberte si povrch podle svého gusta

Rastry této dlažby je možné vyplnit buď běžnými betonovými kostkami nebo odolnou pryžovou dlažbou, vhodnou třeba na dětská hřiště. Barvu si můžete zvolit podle sebe nebo nechat na dlažbu nastříkat libovolný vzor (interaktivní prvky, označení pro invalidy apod.). Objevte ještě více báječných možností na stránkách Ecoraster.cz a vyberte si produkt přesně podle svých potřeb a přání!