Sedací vaky Outbag/Pushbag jsou super do interiérů i pro venkovní použití

 

Obliba sedacích vaků v současné době neustále roste a není to jen pouhá náhoda. Sedací vaky si získaly obrovskou popularitu pro řadu skvělých vlastností, které přinášejí. Novinkou na českém trhu jsou sedací vaky, které můžete bez problémů použít i pro pohodlné venkovní sezení. Představujeme nejzajímavější modely…

 

Proč je sedací vak lepší?

Sedací vaky nejsou jen designovým doplňkem do interiéru. Moderní sedací vaky Outbag/Pushbag totiž mohou nabídnout pohodlné sezení či dostatečný prostor pro odpočinkové válení se. Velkou předností sedacích vaků Outbag/Pushbag je totiž jejich náplň, kterou tvoří kvalitní granule s nižším obsahem vzduchu. Ty jsou zárukou dlouhé životnosti vaků ale hlavně absolutního pohodlí. Díky speciálním granulím jsou sedací vaky vhodné pro všechny a mohou je využívat i lidé s tělesným postižením, protože se na sedacích vacích pacientům netvoří proleženiny.

 

 

Bohatá nabídka tvarů i barev

Sedací vaky Outbag/Pushbag jsou k dostání ve dvou variantách – pro interiérové a exteriérové použití. V obou případech je možné vybírat z mnoha různých tvarů, barev a designů, takže se sedací vak může stát ozdobou každé místnosti i venkovního prostoru. Mezi designové lahůdky patří Sedací vak COFFEE BAG nebo Sedací vak FLEUR de SEL. Tyto vaky jsou vyrobeny z jemného plátna a zdobí je originální koloniální potisk. Do interiéru tak přinesou jedinečný styl. Pokud máte rádi moderní styl a zářivé barvy, neměl by vám uniknout Sedací vak SEAT ve tvaru křesla, na kterém můžete pohodlně sedět i polehávat. Tento vak je k dostání v mnoha trendy barvách jako je zelená, růžová, červená, fialová a další.

 

 

Pro venkovní použití

Velkou zajímavostí jsou potom sedací vaky pro venkovní použití, které jsou vyrobeny ze speciálním materiálů, které odolávají vnějším vlivům. Díky nim si můžete užít relax venku plnými doušky. Úžasný je například Sedací vak venkovní PEAK ve tvaru lehátka. Možností je ale mnohem více.

 

Kompletní nabídku sedacích vaků najdete na www.outbag.cz