Slinuté dlažby stále vynikají svou odolností

 

Technologie výroby keramických obkladů a dlažeb se neustále vyvíjí. Výrobci stále zdokonalují výrobní procesy a snaží se vytvářet kvalitnější povrchové úpravy. I přes velkou snahu o lepší moderní dlažby s velkou odolností, patří mezi nejodolnější druhy stále dlažby slinuté. Jejich odolnost je známá mnoha z nás a nemusí být využívány pouze ve sklepích.

 

Rako nabízí velké množství variant slinutých dlažeb

Slinutá dlažba patří mezi speciality ve výrobním programu společnosti Rako. Právě společnost Rako nabízí v kategorii slinutých dlažeb velký sortiment druhů. Slinuté dlažby Rako jsou nabízeny v mnoha odlišných sériích. Jednotlivé série se vyznačují vysokou odolností proti poškození i opotřebení. Odolnost proti opotřebení dosahuje u dlažeb i stupně 5. To vše je dáno kvalitní výrobou dlažby. Slinuté dlažby nabízí společnost Rako již dlouhodobě po známým názvem – dlažba Taurus.

 

Kde najít kompletní nabídku Taurus?

Dlažby Taurus představují velké množství dlažeb, které jsou ještě rozděleny do samostatných kategorií. Mnoho prodejců dlažeb má jejich sortiment zastoupen pouze okrajově. Pokud chcete vybírat z kompletního sortimentu dlažeb Taurus, navštivte stránky keramikahasek.cz. Keramika Hašek patří mezi největší prodejce obkladů a dlažeb na našem území. V kategorii dlažeb Taurus dostanete opravdu velký výběr. Jsou zde zastoupeny všechny kategorie dlažby Taurus se všemi druhy povrchových úprav. Můžete vybírat hladké dlažby, leštěné dlažby, protiskluzové i reliéfní. Každá kategorie je zastoupena mnoha barevnými variantami dlažeb.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.keramikahasek.cz.