Sháníte eurookna? Obraťte se na Nenadála!

Kvalitní okna jsou základem každého domu nebo bytu. Pokud právě uvažujete o výměně oken nebo stavíte a přemýšlíte o tom, jaká okna si pořídíte, potom pro vás máme řešení. Obraťte se na tradiční českou truhlářskou firmu Nenadál. Nabízejí totiž vysokou kvalitu za velmi příjemnou cenu.

 

 

 
  

Precizní truhlářská práce
truhlarstvi.nenadal.czFirma Nenadál má za sebou již více než stoletou úspěšnou historii. Nyní pracují dle nejmodernějších postupů, které mistrně kombinují s poctivou truhlářkou prací. Nyní vám tak truhlářství Nenadál může nabídnout pouze to nejlepší. Do činnosti Truhlářství Nenadál patří právě i výroba špičkových eurooken.

Prvotřídní provedení je záruka vysoké kvality
Firma Nenadál se specializuje na výrobu eurooken IV68 a IV78 soft line. Okna vyrábějí na velmi moderním stroji značky Weinig i CNC Biesse, která jsou uznávaná pro svou maximální přesnost. Eurookna od Nenadála jsou samozřejmě vyrobena výhradně z certifikovaných hranolů a zvolit si dokonce můžete i typ dřeviny. Vaše nová okna mohou být vyrobena ze dřeva smrku, meranti, dubu nebo borovice. Všechna vyrobená eurookna navíc u Truhlářství Nenadál osazují špičkovým celoobvodovým kováním značky MACO. Povrchová úprava na oknech je třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Okna jsou právě díky tomuto systému extrémně odolná a účinná. Konečná lazůra se potom aplikuje vysokotlakým stříkacím zařízením od firmy Wágner.

Umí mnohem více
Kromě špičkových eurooken si u firmy Nenadál můžete objednat výrobu dřevného nábytku, a to dokonce i toho atypického, umí také dveře, pergoly, ploty, schody, kuchyně a mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na http:// nenadal.cz