Společnost Hizol s.r.o. provádí profesionální hydroizolaci

Průsak vody je opravdu závažný problém. Pokud máte i vy problémy s průsakem vody (nezáleží na tom, jestli v případě terasy, střech nebo i bazénu) měli byste se zajímat o práci společnosi Hizol s.r.o.

  

  

Hydroizolaci provádí profesionálně!
Společnost Hizol s.r.o. se prováděním hydroizolací specializuje již dlouhou řadu let. Hydroizolaci provádí za použití nejmodernějších technologií a postupů, které jsou zárukou toho, že díky jejich práci zabráníte průsaku vody jednou provždy. K provádění hydroizolace používají unikátní folii ALKORPLAN, která je tvořena měkčeným PVC. Tento materiál je zárukou její extrémní odolnosti a výdrže. Folie ALKORPLAN může být vystavena přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Je tak možné ji instalovat za každého počasí. Společnost Hizol s.r.o. pracuje s fólií v základní šedé barvě, ale lze dodat i fólii v jiném barevném provedení. Záleží pouze na vás.

www.hizol.czwww.hizol.cz

Kde folie ALKORPLAN pomůže?
Hydroizolaci pomocí folie ALKORPLAN lze provést téměř kdekoliv. Použít se dá při rekonstrukci i při novostavbě. Díky folii lze zabránit průsaku vody plochých i šikmých střech, teras a vodních staveb jako jsou bazény a zahradní jezírka. Společnost Hizol s.r.o. dokáže účinně vyřešit také hydroizolaci kalových nádrží a provést efektivní izolace proti ropným látkám, močovině a podobně.

Více informací najdete na www.hizol.cz