Správné nářadí a stroje při práci jsou základem úspěchu

 

Každý profesionální montér i domácí kutil ví, že základem správně odvedené práce jsou kvalitní stroje a nářadí. Bez nich to prostě nejde. Pokud potřebujete ke své práci také stavební stroje vyžadujete vysokou kvalitu a funkčnost, měli byste volit silné a kvalitní prodejce. Mezi takové se bezpochyby řadí i společnost MANEK stavební stroje spol. s.r.o. Ta nabízí stavební stroje pro každé stavební odvětví.

  

Z čeho můžete vybírat?
Sortiment stavebních strojů společnosti MANEK stavební stroje je velmi rozsáhlý. Najdete zde stroje pro každé stavební odvětví a každou stavební práci. Vybírat můžete diamantové kotouče a stroje NORTON Clipper, vibrační techniku Atlas Copco DYNAPAC, elektrocentrály a čerpadla HONDA, MEDVED, mobilní kompresory, generátory, záložní zdroje, ATS a bourací techniku ATLAS COPCO, ponorná kalová čerpadla WEDA PUMP, elektronářadí Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily HUSQVARNA Partner, protlačovací rakety, vrtací soupravy a řízené protlaky TERRA Hammer, topidla a odvlhčovače Master a vybrané stroje Putzmeister.

 

nářadínářadí

 

Nejen prodej, ale také servis a půjčovna
Na své si zde přijdou nejen ti, kteří mají zájem o koupi, ale také o kvalitní servisní zázemí. Tato společnost se totiž soustředí také na odborný servis strojů. Tento servis zahrnuje také pravidelné servisní prohlídky, opravy a údržbu mechanizace. Další zaměření této firmy je také jako půjčovna stavebních strojů. Pokud některý ze strojů v nabídce firmy MANEK stavební stroje budete potřebovat využít pouze jednorázově, můžete si ho jednoduše půjčit. Doprava je zajištěna.

 

Kompletní nabídku stavebních strojů naleznete na www.manek.cz.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *