Správné nářadí a stroje při práci jsou základem úspěchu

 

Každý profesionální montér i domácí kutil ví, že základem správně odvedené práce jsou kvalitní stroje a nářadí. Bez nich to prostě nejde. Pokud potřebujete ke své práci také stavební stroje vyžadujete vysokou kvalitu a funkčnost, měli byste volit silné a kvalitní prodejce. Mezi takové se bezpochyby řadí i společnost MANEK stavební stroje spol. s.r.o. Ta nabízí stavební stroje pro každé stavební odvětví.

  

Z čeho můžete vybírat?
Sortiment stavebních strojů společnosti MANEK stavební stroje je velmi rozsáhlý. Najdete zde stroje pro každé stavební odvětví a každou stavební práci. Vybírat můžete diamantové kotouče a stroje NORTON Clipper, vibrační techniku Atlas Copco DYNAPAC, elektrocentrály a čerpadla HONDA, MEDVED, mobilní kompresory, generátory, záložní zdroje, ATS a bourací techniku ATLAS COPCO, ponorná kalová čerpadla WEDA PUMP, elektronářadí Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily HUSQVARNA Partner, protlačovací rakety, vrtací soupravy a řízené protlaky TERRA Hammer, topidla a odvlhčovače Master a vybrané stroje Putzmeister.

 

nářadínářadí

 

Nejen prodej, ale také servis a půjčovna
Na své si zde přijdou nejen ti, kteří mají zájem o koupi, ale také o kvalitní servisní zázemí. Tato společnost se totiž soustředí také na odborný servis strojů. Tento servis zahrnuje také pravidelné servisní prohlídky, opravy a údržbu mechanizace. Další zaměření této firmy je také jako půjčovna stavebních strojů. Pokud některý ze strojů v nabídce firmy MANEK stavební stroje budete potřebovat využít pouze jednorázově, můžete si ho jednoduše půjčit. Doprava je zajištěna.

 

Kompletní nabídku stavebních strojů naleznete na www.manek.cz.