Koberce jako nové, účinné rotační čištění. Tepování Brno

Ráda bych chtěla veřejně pochválit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám letos na jaře přijela vyčistit koberce v našem domově důchodců. Koberce byly zašlé, flekaté a působily staře. Zaměstnanci úklidové firmy A SERVIS LIPKA jsou velmi příjemní lidé a ochotně vyhověli všem požadavkům našich bydlících.

Velmi slušně a pěkně se chovali k našim seniorům. V každém bytě je v pokoji koberec, na kterém naši nájemníci mají postele a různý nábytek. Bylo potřeba koberce vyčistit a vydezinfikovat i pod drobným nábytkem a zaměstnanci firmy A SERVIS velmi ochotně všechen drobný nábytek přesouvali, koberec pod ním vyčistili, vydezinfikovali, vysáli do sucha a dali zase vše  na své místo.

Senioři mohli pracovníky firmy bez obav nechat samotné na pokojích a přitom se nebát o svůj majetek. Zároveň, ale sledovali veškeré dění z povzdálí. Tito lidé již lpí na všem. Tím chci zdůraznit poctivé chování všech pracovníků firmy A  SERVIS  LIPKA, s.r.o..  Metodu čištění koberců kotoučovým strojem, kterou je výborná a všechny koberce jsou nyní v našem domově čisté, provoněné, zářící barvami a vydesinfikované. Tým pracovníků pracoval rychle a přitom velmi pečlivě.

Zároveň reagovali vždy ochotně na všechny zvědavé dotazy od našich seniorů. Musím zmínit i lidský přístup zaměstnanců této firmy k našim seniorům. Během práce si příjemně povídali s našimi seniory a přitom jim práce šla skvěle od ruky. Senioři se zajímali o vše, co se dělo v jejich pokojích a vyptávali se na jejich profese. Musím zdůraznit, že zaměstnanci výše uvedené firmy pracovali téměř bez přestávky a měli všechny koberce vyčištěné během jednoho dne.

Za nabídnuté občerstvení mezi práci pěkně poděkovali a dále pracovali. V budoucnu rádi zase využijeme jejich službu strojové čištění koberců Brno. A SERVIS nabízí i službu mytí oken, žaluzií, parapetů, markýz a strojově čistí i dlažbu a linoleum. Jistě využijeme i některou z těchto služeb v budoucnu a těšíme se na další setkání se skvělými lidmi.

 

 

Servisní i nárazové, mytí, čištění, impregnace výloh, oken, markýz, žaluzií a fasád

 

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na mytí oken v Brně již řadu let a jejich tým profesionálních umývačů oken vám zajistí kvalitně čistá okna. Mytí oken v Brně nezaměřují pouze na běžně znečištěná okna, ale čistí i okna od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním oken nebo od nečistot po stavebních úpravách či znečištěním od reklam a bannerů.

 

 

 

 

Čištění a mytí oken a výloh o jakékoliv ploše vám můžeme zajistit do druhého dne. Mytí oken a výloh v Brně realizují v několika programech servisního cyklu – 1x za 90 dní z vnitřní strany a 1x za 30 dní z vnější strany. Program servisního cyklu je využíván dlouholetými zákazníky v Brně, jako jsou: OC Vaňkovka Brno, OC Olympia Brno, OC Avion Brno, OC Futurum Brno, NC Královo Pole, OC Campus square.

 

Firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské republiky, v Rakousku a v Německu. Zákazníci ze soukromé sféry využívají zejména jednorázové či nárazové mytí oken.

 

Pracují také ve výškách, proto není pro ně není problém mýt okna na vysokých domech, které jsou viděny častěji a mnoho zákazníků má také skleněné fasády. Ve výškách využívají horolezeckou a speleologickou techniku tam, kam se nedostanou s hydraulickým ramenem nebo vysokozdvižnou plošinou.

 

Pracovníci společnosti A SERVIS jsou důkladně proškoleni lektorem dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Při mytí oken a výloh používají pouze trik suchého leštění – to znamená, že není použito leštících přípravků, které způsobují, že po čase jdou vidět stopy tahů po leštění.

 

 

Servisní odstraňování graffiti Brno, antigraffiti ochrany nátěrem fasád

 

 

V brněnských ulicích běžně odstraňuje firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. graffiti z budov, zídek a soklů. Tato nechtěná umělecká díla, která se mohou zčista jasna objevit přes noc na Vaší fasádě odstraňují v ceně od 290,- Kč/m2.

 

 

 

Důležité je včasné odstranění graffiti, neboť na ploše, kde se vyskytne jeden sebemenší tag, se většinou brzy objeví tag další a během poměrně krátké doby bude Váš dům vypadat jako komiks, což si asi nikdo (kromě sprejerů) nepřeje. Graffiti odstraňují chemicky nebo pískováním. Je nutné podotknout, že odstranění graffiti není 100%, pokud zeď nebyla předem ošetřena antigraffitovou ochranou.

 

Při odstraňování graffiti z neošetřených ploch postupují následovně: nejprve graffiti co nejvíce zeslabí a následně přetřou fasádní barvou ve vhodné optické hranici budovy. Odstranění graffiti i když jen částečné je velice důležité, protože fasádní vodou ředitelná barva nikdy dokonale nepřetře syntetické grafitové spreje.

 

A SERVIS Vám v rámci kampaně Stop graffiti Brno a Systém čistých budov odstraní graffiti a tagy s ošetřených ploch AGO do 14 dnů. Následně nové AGO nanesou zdarma. Tento servis žádná jiná firma v České republice nenabízí. Graffiti odstraňují v ČR, na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Pokud řešíte opakovaně problémy s přibývajícími graffiti na Vaší budově, obraťte se na ně, rádi Vám pomůžou v boji proti sprejerům a vandalství.