Že fotky a videa zvířat jsou „naaranžovaná?“ Tak si nějaké pořiďte a uvidíte

 

Sama jsem nad tím vždycky kroutila hlavou, že několik fotek zvířat na internetu prostě nemůžou být momenty. Vždycky jsem si řekla – takhle si to zvíře přece nemohlo lehnout. Věřit jsem tomu začala, až jsem si sama pořídila kočku. Protože to, co ona dělá, snad ani není možné. Například válení se v umyvadle je denní samozřejmostí. A ty polohy v jakých spí, si řeknete, že tak prostě nemůže nikdo usnout, ale opak je pravdou.

 

Takže pokud sledujete divácké zprávy na Primě a říkáte si, že to prostě musí být „narežírované,“ tak to vůbec není pravda. Spíš je to o štěstí, pokud člověk stihne vyšinutost svého zvířecího miláčka. A pokud zvíře nemáte a i tak se chcete pobavit nad zvířecími kousky, tak je toho plný internet. Výborná je třeba i TV stanice Mňau, která je právě i na internetu. 

 

Tam najdete řadu vtipných videí se psy, kočkami ale i s dalšími zvířaty, které dělají řadu neuvěřitelných kousků. Třeba když kočka útočí sama na sebe v zrcadle, je toho opravdu spoustu. Ale celkově vám doporučuji si nějaké zvíře pořídit. Je to vážně sranda a do vašeho domova to vnese úplně novou atmosféru. Člověk se má pořád čemu smát a vždycky je mu někdo nablízku. Vlastně se už nikdy necítí sám. A zvířecí vtipnou show budete denně zažívat na vlastní oči.

 

Rozhodně se pak těm kouskům už nebudete tak divit. A takovou osvětu byste mohli najít v mnoha dalších věcech. Například i v úklidových firmách. To, že je to jen pro bohaté, a že si to většina lidí nemůže dovolit, už taky není vůbec pravda. Například firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Praha 2, nabízí ty nejlepší služby, včetně čištění koberců za ty nejlepší ceny. Rozhodně alespoň z hlediska poměru ceny a výkonu.

 

 

Výškové práce, čištění fasád Praha 10, odstraňování graffiti, tagů, sprejů, plísně

 

Vždycky jsem si myslela, že pouliční vandalství v podobě graffitů a podobně jsou věci, které se týkají hlavně centra města. Z čehož je tak nějak jasné, že mě nikdy nenapadlo investovat do antigraffitového nátěru. A to byla chyba. Protože, když jsem přišla do práce (vlastním menší zapadlý antikvariát), tak jsem se nestačila divit. Vedle vchodových dveří se objevilo naprosto ohavné a nevkusné graffiti, které naprosto narušovalo prostředí antikvariátů. A docela to lidi odrazovalo, protože ten den jsem zaznamenala výrazně menší tržbu.

 

 

Muselo to zmizet, a pokud možno co nejrychleji. Naštěstí mi jedna ze zákaznic řekla, že má dobré zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 10, čištění fasád, která se zaměřuje i na odstraňování graffitů ze všech různých ploch. Ihned jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na nejbližším termínu, kalkulaci a ostatních nálěžitostech.

 

A když jsem viděla, že se jim graffiti skutečně podařilo dát dolů, spadl mi graffitový kámen ze srdce. Jejich služba odstranění graffiti Praha byla přesně taková, jakou ji lidé na internetu popisovali. Jednoduše perfektní. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže já jsem maximálně spokojená.

 

I s jejich cenami. Jsou sice o něco dražší než jiné firmy, ale svou práci odvádějí opravdu perfektně a máte tak jistotu, že všechno dobře dopadne a nebudete muset řešit nějakou reklamaci. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile budu potřebovat cokoli z úklidového servisu, určitě vím, komu se ozvu. Nabízí mi vše, co bych mohla potřebovat v té nejvyšší kvalitě.