Stylový dřevěný nábytek přináší UNIS-N

Kvalitní dřevěný nábytek dodá každému interiéru atmosféru a styl. Přívlastek kvalitní je v případě dřevěného nábytku více než důležitý! Kde, jak a podle čeho vybrat dřevěný nábytek?

 

 
  

 

Vsaďte na prověřené výrobce!
Pokud chcete kvalitní nábytek, který vám vydrží řadu let, začněte hledat u prověřených firem a řemeslníků. Poctivé truhlářské práci se nic nevyrovná. Širokou nabídku kvalitního dřevěného nábytku z masivu najdete například u specialistů z UNIS-N.

Tři variace na téma kvalita a krása
UNIS-N nabízí dřevěný nábytek z masivu ve třech typových provedeních. První z nich je nábytek řady Klasik, který je inspirován jednoduchým rustikálním stylem. Nadchne všechny, kteří mají rádi venkov a jeho kouzlo. Druhým typem je nábytek řady Modern, který se vyznačuje krásou čistých moderních linií s kouzlem 100% masivu. Pro milovníky moderního stylu je potom připraven stylový nábytek řady Trend, který je vyroben z dubového dřeva.

rrr35

Prosím, vyberte si…
Ve všech třech řadách nábytku na vás čeká široký výběr. Vybírat můžete například kompletní vybavení pro vaši ložnici – připraveny jsou romantické dřevěné postele, noční stolky i skříně. Nabídka je ale mnohem širší. V UNIS-N objevíte jak precizně zpracované dřevěné židle, jídelní stoly, vitríny, botníky, konferenční stolky tak i a nádherné psací stoly. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete…

0526

Prověřeno zákazníky
UNIS-N nabízí kvalitu, což dokazuje už jen to, že jejich internetový obchod získal certifikát portálu Heuréka – nákupního rádce. Kromě špičkového nábytku má pro své zákazníky UNIS-N připraven bonus v podobě dopravy zdarma (pokud uskutečníte nákup nad 3 000,- Kč).

Připravena je pro vás také bezplatná informační linka 800 622 622!

Objevte kouzlo dřevěného nábytku – www.dreveny-nabytek.cz