Řešení pro domácnosti i průmysl

Hledáte způsob, jak si zdokonalit bydlení nebo fungování vaší společnosti? Mnoho chytrých řešení najdete u společnosti EKOPLAST TELČ, která na českém trhu úspěšně působí více než deset let.

 

 

 

Jímky, čističky odpadních vod, bazény a mnohem více
Společnost EKOPLAST TELČ se specializuje na výrobu a dodávku zařízení z plastických hmot. V jejich nabídce naleznete sortiment prvotřídní kvality. V první řadě je to široká nabídka v oblasti čistíren odpadních vod, jímek nebo septiků. EKOPLAST TELČ nabízí chytrá řešení jak pro rodinné domy tak i pro průmyslové objekty. Majitelé rodinných domů jistě zaujme i nabídka bazénů ve čtyřech variantách provedení. Samozřejmostí je i nabídka veškerých doplňků.

www.ekoplast.cz

Pro domácnosti
Pro modernější ale především pohodlnější bydlení nabízí EKOPLAST TELČ mnohem více. V nabídce najdete i stále více oblíbené infrasauny, ve kterých zažijete velmi příjemné chvíle relaxace. V nabídce jsou infrasauny i pro 3 osoby. EKOPLAST TELČ nabízí také atraktivní vířivé vany v luxusním provedení. Vířivé vany mají v sobě zabudovaný například DVD přehrávač, podvodní reflektory a dokonce i zásobník vonných esencí, který v kombinaci s funkcí blower nádherně provoní vaší koupel. Stačí si jen vybrat.

www.ekoplast.czwww.ekoplast.cz

Pro rybáře i zemědělce
Speciální nabídku má společnost například pro milovníky rybaření – koupit můžete přepravníky na rybičky nebo například kádě. Pro zemědělce nabízí například boxy pro vzdušný odchov telat.

Více informací najdete na www.ekoplast.cz.