Teplo může unikat i střechou

Moderními metodami měření úniku tepla bylo zjištěno, že největší tepelné ztráty jsou způsobeny nedostatečně zateplenou střechou. Jak těmto ztrátám předejít je jednoduché. Stačí střechu zateplit správným tepelným izolantem. Jaký to je?

 

 
  

Foukaná izolace zajistí vašemu domu teplo
Pokud se rozhodujete, jaký materiál zvolit k zateplení střechy, zvolte jednoznačně foukanou izolaci z minerální vlny. Touto metodou totiž docílíte perfektních výsledků. Množství uniknutého tepla se výrazně sníží a Vaše peněženka si také oddychne. Snížíte totiž náklady na vytápění až o 30 %. Minerální vlna jako hlavní izolant je materiál, který s sebou přináší ještě spoustu dalších užitečných výhod. Tento materiál je totiž nehořlavý, drží stejný tvar a nenasáká ani ve vlhčím prostředí. Tím zamezíte vzniku plísní, hnilob a dřevokazných defektů.

www.foukaneizolace.cz

Rychlá práce bez složitých příprav
Tento typ zateplení střechy se může využít téměř kdekoli. Foukanou izolaci je možné aplikovat na trámové stropy, vazníkové konstrukce, pultové střechy ale také do různých typů volných ploch. Na rozdíl od jiných typů zateplení střechy není příprava nijak složitá. Materiál se k izolovanému prostoru dopraví pneumaticky pomocí hadice, a na místě se pak odborně aplikuje přímo do konstrukce. Pro tento druh zateplení je vždy nutné vybrat odborně zdatnou firmu, která zajistí kompletní realizaci a provede práci opravdu kvalitně. Společnost Foukané izolace s.r.o. je špičkou v oboru zateplení střech a stropních konstrukcí, která má ve svém týmu pouze zkušené odborníky, kteří provedou zateplení rychle, bezpečně a hlavně kvalitně.

Pro více informací navštivte stránky www.foukaneizolace.cz.