Dřevěné žaluzie dodají interiéru jedinečný šmrnc!

Žaluzie plní především funkci zatemňovací. Mohou ale dokázat mnohem více – třeba dodat vašemu interiéru moderní vzhled. A právě to umí extra moderní dřevěné žaluzie od ROLROLS s.r.o.

Horizontální výkon žaluzií
Společnost ROLROLS s.r.o. nabízí dřevěné žaluzie v horizontálním provedení. Tento typ žaluzií je totiž nejefektivnějším způsobem, jak spolehlivě zabránit průniku světla do místnosti. Zároveň se tento typ žaluzií velmi dobře ovládá. Navíc je možné žaluzie vyrobit přesně na míru a instalovat je na všechny typy oken.

Dřevo žaluziím sluší
Proč si pořídit dřevěné žaluzie? Odpověď je jednoduchá. Dřevěné žaluzie jsou ideálním řešením pro ty, kdo hledají luxus a krásu. Hodí se především do místností, kde se již nachází nějaký ten dřevěný nábytek nebo do prostor, které slouží pro reprezentativní účely. Jejich vzhled je totiž velmi elegantní a dodává pocit luxusu a příjemné atmosféry.

www.rolrols.cz

Žaluzie z lípy
Společnost ROLROLS s.r.o. vyrábí dřevěné žaluzie z různých druhů dřevin, mezi nejrozšířenější ale patří lamely z lípy. Lípa se totiž vyznačuje nejen skvělou výdrží ale i velmi zajímavým designem.

Vysoká odolnost žaluzií, maximální výkon
Šířka lamel u dřevěných žaluzií je 25 nebo 50 mm – obě velikosti jsou zárukou tohoto, že pokud budete chtít, do místnosti nepronikne ani paprsek světla. Navíc mají lamely i speciální povrchovou úpravu, která zaručuje jejich extrémně dlouhou životnost a stálý vzhled.

Dejte vašemu interiéru šmrnc! Více informací najdete na www.rolrols.cz.

Náš tip: Nyní můžete soutěžit o poukázky na náš sortiment na http://www.utulnydum.cz/kategorie/stavba.

www.rolrols.cz