To nejlepší pro vaši stavbu!

Každý z nás chce pro sebe a své blízké to nejlepší, je to tak? Kdo touží po tom nejlepším i pro svou stavbu, pak se může 100% spolehnout na společnost PROSTAVBY, a.s., která je generálním dodavatelem sportovních staveb a pozemních staveb. Tudíž pokud i Vy plánujete realizaci nové pozemní či sportovní stavby, jež bude budována na letitých zkušenostech, pak jste na správném místě.


 

Jednička na trhu sportovních staveb

Historie jedničky na trhu sportovních staveb se datuje od roku 2006, kdy společnost PROSTAVBY vznikla. Hlavní náplní práce je špičková realizace sportovních staveb, a to jak venkovních, tak i vnitřních. Konkrétně se jedná o výstavbu fotbalových hřišť s umělou trávou 3. generace, tenisové a volejbalové kurty, školní a víceúčelová hřiště, atletické dráhy a sektory, sportovní haly a tělocvičny i další sportovní stavby. ZDARMA získáváte cenovou nabídku realizace, odborné poradenství, rychlý a kvalitní servis (záruční i pozáruční) a profesionální údržbu umělých povrchů. Samozřejmostí staveb jsou všechny potřebné certifikáty (ISO 14001, ISO 18001, ISO 9001) a atestace!

 

Profesionální realizace staveb

Avšak nejen pouze sportovní stavby je společnost PROSTAVBY schopna realizovat – máte-li v plánu stavbu rodinného nebo bytového domu (i na klíč), administrativní či polyfunkční stavby, ale též rekonstrukci veškerých staveb, tak i vám má společnost PROSTAVBY co nabídnout. Nezapomeňme ani na výstavbu parkovišť, zpevněných ploch, komunikací i další pozemní stavby. Demolici stavby i likvidaci sutí je samozřejmostí, stejně tak jako odborné poradenství a kompletní projektová přípravu staveb, úplně ZDARMA dostanete vypracované rozpočty stavebních prací a rychlý servis. O kvalitě se máte možnost sami přesvědčit v referencích na oficiálních stránkách společnosti. Více informací naleznete na www.prostavby.eu