Netradiční dorty jako vychytaný dárek pro maminky, miminka i větší děti!

Hledáte super dárek, kterým zaručeně potěšíte své dítko nebo například kamarádku, které se nedávno narodilo miminko? Potom pro vás máme výbornou zprávu: zkuste vsadit na dětské ručníkové nebo speciální plenkové dorty! Zaručeně s nimi zabodujete…

Opravdové originální skvosty
Ručníkové nebo plenkové dorty v sobě mají dvě hlavní věci, které má správný super dárek splňovat. Jsou praktické a zároveň skvěle vypadají, takže z nich děti a nebo i maminky a jejich miminka budou mít radost. Dětské ručníkové a plenkové dorty najdete v nabídce specializovaného internetového obchodu luxx.cz. V bdíce mají dorty v mnoha variantách, stačí si jen vybrat. Navíc pozor – každý dort je originální ruční práce!

www.luxx.czwww.luxx.cz

Šmoula, čert, medvídek a mnoho dalších
V kategorii dětských ručníkových dortů na vás čeká například ten se Šmoulou. Děti Šmouly prostě milují, takže je dort se Šmoulou super příležitostí k tomu, jak připravit dětem velmi příjemné překvapení. Dětský dort Šmoula obsahuje jednu vysoce kvalitní froté osušku v bílé barvě, dále jednu plyšovou postavičku Taťky Šmouly a jednoho malého plyšáka Šmoulíčka. V nabídce samozřejmě najdete i další originální dorty s mnoha postavičkami – stačí si jen vybrat podle toho, co má vaše dítko rádo. Dětské ručníkové dárky jsou například skvělým dárkem za vysvědčení nebo k narozeninám.

Plenkové dorty jako super praktický dárek pro mamču i miminko
Na luxx.cz na vás čekají také speciální plenkové dorty. I plenkové dorty jsou k dostání v mnoha variantách. Krásný je například Plenkový dort modrý méďa s hvězdou, který tvoří dětská froté osuška modré barvy s výšivkou Lili, jedna tetra osuška s potiskem, 4 x látková plena, 3x dětské, jeden dudlík 0 – 6 měsíců nebo 6 – 12 měsíců a jeho součástí je i plyšový méďa s hvězdičkou.

Dětské ručníkové i plenkové dorty najdete na www.luxx.cz.