Trend – postel bez kompromisu!

Vzhledem k tomu, že většina z nás zhruba třetinu života prospí, je více než na místě důkladně se zamyslet, co všechno můžeme pro zajištění zdravého a klidného spánku udělat. Jedním z aspektů, který je cele v našich rukách, je vhodně zvolené lůžko. Jak ho vybírat a kam pro něj jít?

 
  

Vždy do speciální prodejny
Zásada chodit nakupovat ke specialistům se vám určitě mnohokrát v životě osvědčila. Není nad to, když se můžeme poradit s odborníkem, jenž danou problematikou doslova žije. V případě postele se nově nabízí showroom řeckého výrobce postelí a matrací Media Strom. Zde se ocitnete v péči opravdových mistrů spánku. Možná si budete připadat jako v Jiříkově vidění, když zjistíte, že si můžete kompletně celou postel i matraci navrhnout sami. Postele tohoto výrobce nejsou předdefinované, každou si sestavuje zákazník na svoji míru a podle svého vkusu. Každý kus je tím pádem originál.

mediastrom

Jak na to?
Postupujete v šesti krocích od velikosti, která je odstupňovaná po dvou centimetrech, přes typ čela, odpružené spodní části postele i nožiček až po výběr z tisíců barevných kombinací potahových látek. Posledním, ale asi nejdůležitějším krokem bude volba vhodné matrace. Přímo zde si můžete prohlédnout, jak vypadá vnitřek pružinové, pěnové nebo latexové a rozhodnout se, která bude ta vaše. Ovšem dokonale vás uchvátí hit, který není nikde jinde v Čechách k vidění, a tím je vícevrstvá kapsičková matrace. Unikátní technologie zajišťuje nepřenosnost pohybu a perfektní komfort spaní. Tak dokonale souzní s vaším tělem, že se budete ráno budit opravdu odpočati.

mediastrom

Nedělejte kompromisy
Dobrý spánek vám zajistí svěží start do nového dne. Bez bolavých zad, otlačenin či jiných nepříjemností se určitě rádi obejdete. Tak jako se zamýšlíte nad svým oblečením, účesem, autem či prací, je velmi důležité včas a dobře řešit i odpočinek, protože spaní na nekvalitním lůžku se časem může stát příčinou mnoha problémů. A myslete i na své děti. V Media Strom vám ochotně pomohou sestavit i postýlky pro vaše nejdražší.

Navštivte showroom Media Strom v Korunní 67, v Praze 3 a nechte se hýčkat v království spánku. www.mediastrom.cz , tel. 222 560 153.