Zateplujete stropy? Rozhodněte se pro foukanou minerální izolaci

Rozhodli jste se, že uděláte něco s tepelnými ztrátami vašeho rodinného domu? Zjistili jste, že nejvíce tepla z většiny místností uniká stropem? Ohřátý a teplý vzduch má menší hustotu a stoupá směrem vzhůru, tedy ke stropům. Pokud zde není žádná izolace, která by mu zabránila v cestě, uniká teplo z místnosti téměř bez užitku. Zateplení stropů a podlah na půdách je logickou variantou, jak snížit výdaje na vytápění. Velmi důležitý je i výběr správného materiálu. Existuje několik možností. Naším tipem jsou jednoznačně foukané minerální izolace.

 

Úspora až 30%

Výdaje na vytápění jsou jednou z největších položek každého rodinného rozpočtu. I díky tomu je každá úspora znát. Zateplení stropů pomocí foukané minerální izolace může přinést úsporu až 30% ze stávajících výdajů na vytápění. 30% ze současných výdajů může být i několik tisíc měsíčně, tedy desítky tisíc ročně. Kdo by nechtěl ušetřit takové peníze?

 

Vysoká úspora díky maximální izolaci

Vysokých úspor dokáže dosáhnout foukaná minerální izolace především díky svému systému aplikace. Na rozdíl od deskových materiálů, které mají mezery ve spojích a těžko přístupných místech vytvoří minerální vlna souvislou a neprostupnou vrstvu. Dostane se do každé skuliny, kterou dokonale utěsní. Aplikovat se dá na volnou plochu půdy i do dutin mezi trámy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aplikaci zajistí jediný pracovník

Mezi další výhody foukané izolace patří i fakt, že samotný proces zateplení lze provádět za plného chodu domácnosti. O aplikaci materiálu se totiž stará jediný pracovník, který obsluhuje aplikační hadici. Materiál je uskladněn v nákladním automobilu, který stojí před domem. Z něj putuje izolace hydraulicky, pomocí hadice přímo až na místo určení. Nikde nevzniká žádný nepořádek ani ztráty materiálu. Zateplovat se dá kdekoliv a kdykoliv.

Detailní informace o zateplení foukanou minerální izolací najdete na www.foukaneizolace.cz.