Potřebujete ztracené bednění? Dbejte na kvalitu!

Ztracené bednění je v dnešním moderním stavebnictví velice využívanou metodou pro mnoho staveb. Dříve tento způsob nebyl tak masově využíván, ale svými kvalitami přesvědčil mnohé stavitele a stal se populárním. Ztracené bednění je v přesném znění forma, která pomáhá vytvořit jednolitý stavební útvar. Aby byla tato forma opravdu pevná a odolná, musí pro její výstavbu být použity opravdu kvalitní materiály.

Ztracené bednění využijete všude
Využití ztraceného bednění je možné v mnoha stavebních odvětvích. Při stavbě rodinných domů se bednění využívá převážně pro tvorbu pevných a přesných základů. Může být také využito jako podezdívka od plotu nebo zeď. Z moderního bednění je ovšem možné postavit téměř celý objekt. Vše záleží na architektovi a na správně zvoleném materiálu. Do kvalitního bednění  mohou být vytvořeny i otvory pro instalace nebo čistící otvory bez následného sekání a bourání. Velice spolehlivým materiálem na tvorbu ztraceného bednění jsou stavební desky CETRIS®

cetris

Proč jsou desky CETRIS® tak spolehlivé?
Ztracené bednění z  cementotřískových  desek CETRIS vyniká svou pevností i variabilitou. Možnosti využití systému ztraceného bednění  z cementotřískových desek jsou prakticky neohraničené. Systém ztraceného bednění je ideální pro všechny nosné stavební konstrukce jako jsou stěny, stropy, nosníky, sloupy, schody, ale i šikmé stěny, nakloněné stropy a také nenosné dělící stěny a příčky. Pokud hledáte materiál na ztracené bednění, zapomeňte na klasické desky a hranoly a spolehněte se na profesionální materiál CETRIS®.

Kompletní informace naleznete na www.cetris.cz