Uložte bezpečně své cennosti

Máte doma velké množství cenností a dokladů, o které rozhodně nechcete přijít? Krádeže v domech i bytech jsou stále častější a žádná domácnost ani firma bohužel dnes není v bezpečí. Proto by ochraně majetku a především cenností měla být v dnešní době věnována zvýšená pozornost. Jestli chcete mít své cennosti opravdu v bezpečí, měli byste je schovat opravdu spolehlivě.

 

Ani pod polštář, ani pod podlahu, ale do trezoru

Nejbezpečnějším místem pro uschování a ukrytí cenností jsou v dnešní době trezory a sejfy. Žádný jiný prostředek neposkytuje vašim cennostem takovou ochranu, jako právě tyto prostředky. Je samozřejmě nutné, aby trezory a sejfy měly dostatečnou kvalitu. Protože pouze kvalitní výrobky dokáží dokonale chránit váš majetek. Trezorů je na našem trhu velké množství. Tegus.cz nabízí všechny modely. Nabídka trezorů v tomto internetovém obchodě vás svou velikostí jistě překvapí. Můžete zde vybírat trezory mnoha velikostí i druhů využití. Tegus.cz vám nabízí mnoho trezorů depozitních, nábytkových, ohnivzdorných, podlahových, skříňových, do aut, do zdí a nechybí ani trezor na zbraně. Všechny modely jsou od kvalitních značek SAFEtronics a Metalkas.

 

Nechybí ani sejfy

Samozřejmě, že v nabídce na Tegus.cz nenajdete pouze velké a masivní trezory. V sortimentu tohoto obchodu je také velké množství sejfů. Sejfy jsou také bezpečnostní schránky, ale na rozdíl od trezorů mají menší váhu. Díky tomu se častěji využívají v autech nebo karavanech. Zabezpečení sejfů a trezorů je v podstatě totožné a stejně kvalitní. I sejfy zde najdete od silné značky SAFEtronics.

 

Kompletní nabídku trezorů a sejfů naleznete na www.tegus.cz.