Jak vybrat dodavatele dřevostavby?

Dřevostavby jsou ekologické, cenově dostupné a krásné. Pokud chcete mít i vy takový dům, rozhodně neuděláte krok vedle. Nejdříve je nutné najít vhodný pozemek a následně spolehlivého dodavatele. Stavební firma se zkušenostmi postaví vaši dřevostavbu rychle a kvalitně. Tím dříve se můžete těšit do nového.

 

Pozemek základ úspěchu

Než začnete vybírat typ domu, bude potřeba nalézt vhodný pozemek. Dřevostavby můžete postavit na místě, který je vhodný i pro klasický cihlový dům. Prohlédněte si na webu a sociálních sítích, jak by váš nastávající dům mohl vypadat. Dřevostavba není jeden univerzální domek. Zároveň se liší technologií stavby. Na výběr jsou montované sendvičové dřevostavby, dřevostavby z panelů nebo masivu, dřevostavby se sloupkovou konstrukcí, ale i moderní srubové a roubené stavby.

 

Když čas tlačí

Nájmy jsou v dnešní době opravdu drahé, a tak novopečení majitelé domů na stěhování poměrně spěchají. Na bydlení v dřevostavbě se naštěstí nečeká dlouho. Díky tomu ušetří i za nájem za dočasné bydlení. Můžete opustit bytový dům záhy. Dřevěný dům vám nabídne takový luxus, že se budete cítit blíž přírodě. Dřevostavbu rychle postaví spolehlivá firma, kterou byste měli začít poptávat.

 

Jak najít spolehlivého dodavatele

Nemusíte trávit hodiny hledáním referencí a zkoumáním ceníků firem, které se specializují na dřevostavby. Vyhraďte si přibližně 5 minut a vyplňte poptávkový formulář na stránkách Poptávej.cz. Zadání poptávky je zcela zdarma. Oslovíte díky tomu hned několik firem, kterým se poptávka zobrazí. Přímo do emailu se vám ozvou firmy z okolí, které zašlou cenovou nabídku na míru. A na vás bude už jen si vybrat tu nejlepší a domluvit se s vybraným dodavatelem.