Každý rodinný dům by měl mít kvalitní vjezdovou bránu

Vjezdové brány byly součástí velkých obydlí už v době středověku. Nejvíce se dbalo na velkou bezpečnost před nechtěným vniknutím, snadné a rychlé otevření, a také na reprezentativní vzhled celé brány. I když se dnešní moderní vjezdové brány vyrábí zcela odlišně, tyto základní požadavky sou na ně kladeny stále stejně.

 

Kvalita materiálu, bezpečí a krásný vzhled
Na tyto požadavky je kladen největší důraz i v dnešní době. Vjezdové brány stejně jako dříve brání před vloupáním, umožňují svému uživateli jednoduché otevírání a pohodlný vjezd a slouží také jako reprezentativní prvek v celém oplocení vašeho pozemku. Jestli chcete, aby vaše nová vjezdová brána plnila všechny tři úkoly dokonale, obraťte se na společnost Holoubek trade s.r.o. Jedná se o velice spolehlivou firmu, která se výrobou vrat a prodejem vratové techniky zabývá dlouhodobě.

 

brána

 

Zkušenosti s výrobou vjezdových bran jsou velké
Společnost Holoubek trade s.r.o. se na výrobu vlastních vjezdových bran soustředí již od roku 2008. výroba probíhá v modernizované hale o rozloze 300 m2. v této hale se nachází truhlářská i zámečnická dílna. Díky tomu může Holoubek trade s.r.o. nabízet velice širokou škálu vjezdových bran mnoha vzorů i technologií. Vysoce kvalitní materiál je samozřejmostí u každého modelu. Může vybírat posuvné brány s pohonem. Nechybí ani široká nabídka příslušenství a náhradních dílů ke každému z nabízených modelů vjezdových bran.

 

Kompletní nabídku vjezdových bran naleznete na www.ploty-brany.cz