Váš dům bez graffiti. Firma s kvalitním programem odstraňování a prevence. Čištění fasád Praha 6

Chtěla bych se podělit o svou výbornou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, výškové práce čištění fasád Praha 6, která se zabývá nejen úklidovým servisem, ale zajišťuje i odstraňování graffiti. Specializuje se na program „Budovy bez graffiti znečištění a vandalismu“. To znamená, že zákazníkům zaručí stálou čistotu fasády bez graffiti. Tohoto dosáhne tím, že na fasádu nanese antigraffitový nátěr jako ochranu proti graffiti.

 

Pokud fasádu, která je ošetřena antigraffitovým nátěrem, někdo posprejuje, tak od oznámení, nejpozději však do 14 dnů odstraní pracovníci firmy i to nejmenší graffiti a automaticky vrátí zpět zeslabenou antigraffitovou ochranu na postižené místo. Tento předpoklad pro odstraňování graffiti platí, pokud to umožní klimatické a povětrnostní podmínky. Odstraňovat graffiti nelze, pokud teplota klesne pod 10 °C. V tomto případě chemie, která provádí odstraňování graffiti, nefunguje a její účinná složka na odstranění graffiti je neúčinná.

 

Já jsem tuto službu vyzkoušela a jsem nadmíru spokojená. Nechali jsme si s manželem ochranný nátěr dát na náš dům, protože bydlíme ve středu města a báli jsme se, že se graffiti na našich zdech přece jen někdy objeví. A taky že ano. Ale zavolali jsme do A SERVISU a za týden k nám přijeli graffiti odstranit. Nezbyla po něm ani památka a my jsme velice spokojení. Zaměstnanci jsou navíc milí a ochotní profesionálové a nemáme nic, na co abychom si u této firmy mohli stěžovat, proto její službu odstraňování graffiti Praha všem vřele doporučujeme, protože u A SERVISU máte jistotu, že váš problém vyřeší.

 

Generální a hloubkové, strojní čištění a voskování podlah. Nano impregnace Praha 9

Jsem majitelem menší realitní kanceláře, ve které máme problém s věčně špinavými podlahami. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory, ale prý s jejich prostředky nemohou podlahy důkladně vyčistit. Nemohl jsem to tak nechat, protože to nepůsobilo vůbec dobře a já si potrpím na profesionalitu ve všech směrech.

 

Vyhledal jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, voskování, nano impregnace podlah Praha 9, která nabízí hloubkové strojové čištění podlah v Praze, domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se dohodli na čištění, a také aby si prohlédli kancelář a viděli, co požaduji. Prohlédli si naše prostory a společně jsme se domluvili na termínu a finančním plánu. Pracovníkům A SERVISU nedělalo potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, aby nijak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl spokojený.

 

 

Zaměstnanci z A SERVISU předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší čistit podlahy každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě a rád souhlasil, protože jsem s nimi byl ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné.