Dostupná relaxace u vás doma!

Nový rok je tu…dejte si jedno příjemné a přitom užitečné předsevzetí – slibte si, že budete pravidelně relaxovat! Stačí málo a váš nový rok může být mnohem krásnější, než ten předešlý.

 

 
  

V pohodně domova
Abyste účinně relaxovali, nemusíte jezdit do drahých wellness center. Efektivní odpočinek můžete zažít v pohodlí vašeho domova. Různé varianty, jak relaxovat, najdete například v nabídce společnosti EKOPLAST TELČ.

Infrasauny – proč ano?
K moderním a velmi účinným způsobům relaxace patří v současné době například infrasauny, které mají hned několik pozitivních účinků na lidský organismus. Infrasauny přinášejí například uvolnění pro klouby, zmírňování bolesti, umí posílit krevní oběh, čistí pleť a díky nim dochází i k efektivnímu snižování váhy. Společnost EKOPLAST TELČ nabízí infrasauny vyrobené z červeného cedru, který je povrchově ošetřen voskem. Cedrové dřevo se řadí mezi mimořádně trvanlivé tropické dřeviny. Infrasauny lze také připojit do běžné zásuvky na 230V. V nabídce naleznete infrasauny určené až pro 3 osoby.

www.ekoplast.cz

Vířivé vany – nekonečná pohoda
Druhým dostupným způsobem relaxace jsou vířivé vany. I ty mají dnes mnoho vychytávek. Společnost EKOPLAST TELČ nabízí například vířivé vany vybavené vestavným DVD přehrávačem, díky kterému si můžete svůj pobyt ve vířivce ještě zpříjemnit poslechem své oblíbené hudby. Vířivé vany jsou dnes již běžně vybaveny také podvodními reflektory, díky kterým můžete využívat uklidňujících účinků světelné terapie, nebo navodit jemné intimní osvětlení. Úžasným doplňkem ve výbavě vířivé vany je i zásobník vonných esencí, který v kombinaci s funkcí blower nádherně provoní vaší koupel. Stačí si jen vybrat!

www.ekoplast.cz

Relaxujte efektivně. Více informací najdete na www.ekoplast.cz.