Venkovní dlažby potřebují velkou kvalitu

 

Přemýšlíte, jakou podlahovou krytinu použijete na podlahu do pergoly, okolo domu nebo na okolo bazénu? samozřejmě mezi nejoblíbenější druhy podlahových krytin patří keramické dlaždice. Aby se keramické dlaždice daly využít i na venkovní plochy, musí být jejich kvalita na opravdu vysoké úrovni. Bez dostatečné kvality by dlouho podlaha nevydržela.

 

Spolehněte se na Rako

Společnost Rako patří mezi největší nejen tuzemské, ale i evropské výrobce obkladů a dlažeb. Můžete si vybírat z mnoha kategorií, které jsou určeny pro různé interiéry i do exteriérů. Zejména u exteriérových dlažeb je soustředěna velká pozornost na jejich kvalitu a hlavně na mrazuvzdornost. Podlahy v exteriéru jsou totiž celoročně vystavovány působení vnějších vlivů a musí mít takové schopnosti, aby tomuto působení dokázaly odolat. V tom jsou venkovní dlažby Rako naprosto spolehlivé.

 

Kde najít široký výběr?

Abychom dokázali správně vybrat druh dlažby do našeho prostředí, musíme najít prodejce se širokým sortimentem. Takovým prodejcem na našem trhu je bezpochyby Keramika Hašek. Na e-shopu této společnosti najdete obrovské množství obkladů a dlažeb od mnoha světových i tuzemských výrobců. Výrobky Rako patří k největším kategoriím. Každý z nás má pro dlažbu na venkovní využití jiné nároky a potřeby. Proto nabízí Keramika Hašek velký výběr, ze kterého si vybere každý.

 

Velmi oblíbená je série Naturstone

Mezi nejoblíbenější série mrazuvzdorných dlažeb Rako patří bezpochyby série dlažba Naturstone. Jedná se o moderní velkoformátové dlaždice o rozměrech 45x45cm nebo 22x45cm. Série Naturstone se skládá z pěti přírodních odstínů barev. Univerzální volba barev a výrazný břidlicový reliéf se skvělou protiskluzností najde uplatnění především v exteriéru. V této sérii můžete navíc vybírat i bordury nebo sokly.

 

Kompletní informace a nabídku naleznete na www.keramikahasek.cz.