Elegantní zahrada bez zahradního jezírka? Nikoliv

 

Předháníte se v neoficiálním souboji se svým sousedem či nejbližším okolím o nejkrásnější zahrádku? Dochází vám nápady, jak si celý prostor ozvláštnit a vdechnout mu další elegantní prvek? Zahradní jezírka jsou jednou z nejlepších možností, jak si během několika málo okamžiků vytvořit skvělé zázemí pro příjemný odpočinek a relaxaci. Právě tyto nemalé detaily dokáží vaší zahrádku proměnit v pohádkový svět. Společnost Hizol nabízí v této oblasti mnohaleté zkušenosti, kdy svůj první projekt uskutečnila již v letech 1997. Od těch dob získává cenné reference a staví na spokojenosti svých zákazníků z rychle a kvalitně provedené práce.

 

Jaký materiál se při výstavbě zahradního jezírka používá

Společnost Hizol se díky bohatým zkušenostem dokáže vypořádat s jakoukoliv představou a požadavky klientů. Společnými silami tak dosáhnete mnohem krásnější zahrádky a to tím nejpřirozenějším způsobem. Zahradní jezírka jsou zhotovována za pomocí špičkové fólie Likolit. Jedná se o nevyztužené fólie z měkčeného PVC.

Tato fólie vám zajistí dokonalou hydroizolační vrstvu vodní nádrže jakéhokoliv tvaru. Záleží tedy pouze na vašich představách a požadavcích, pro jaký tvar se rozhodnete. Neexistují žádné překážky ani problémy.

 koupaci jez big

Zahradní jezírka a jejich přednosti

Zahradní jezírka vyhotovené z fólie Likolit jsou maximálně pevné a zároveň i pružné. Fólie se rovněž vyznačují skvělou odolností proti prorůstání kořenů rostlin. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoli v poškození vodními rostlinami.

Materiál fólie vyniká i v oblasti chemické odolnosti. Fólie prošly testem dle platných českých norem v oblasti umělého stárnutí, stárnutí v teple. Sledovalo se i chování materiálu po uložení do vodního roztoku.

 

Pokud vás zajímají i další informace o zahradních jezírkách, obraťte se na poskytovatele služby na internetové adrese www.hizol.cz