Bydlení v družstevních bytech se opravdu vyplatí

Potřebujete najít nové bydlení v blízkém okolí Prahy? Nemáte dostatek financí na to, abyste mohli byt získat jeho přímou koupí? Bytové družstvo Garden Spot nabízí přesné a jednoduché řešení vašeho problému.
 

 

 

Nebojte se kupovat bydlení v bytových družstvech

Jestli máte zájem o moderní byty v Kladně za snížené ceny, zaměřte se na společnost Garden Spot. Tato firma totiž snížila pořizovací ceny družstevních bytů o 30%. Váš nový byt si nyní můžete koupit až o 500 000Kč levněji. Není potřeba ani velký počáteční vklad. Stačí, když zaplatíte pouhých 25% z ceny bytu a zbytek doplácíte formou pravidelných nájmů. Zbylou část ceny bytu můžete kdykoliv předčasně doplatit a byt převést do osobního vlastnictví. Nemusíte v bance vyřizovat žádné půjčky a řešit velikost úvěru.

V Kladně najdete mnoho bytů ke kvalitnímu bydlení

Kladno je město, které je pouze 25km vzdálené od Prahy. Hlavní město je z kladna ideálně dostupné. Navíc družstevní bydlení Kladno nabízí byty v lokalitě Kročehlavy. Kročehlavy znamenají bydlení v nádherném prostředí, v souladu s přírodou. Tento bytový komplex má velmi stylově zařízené interiéry ve všech místnostech. V okolí této stavby je lesopark, který se hodí k procházkám a relaxaci a je vzdálen pouhých 150m od objektu.

Více informací naleznete na www.krocehlavy.cz.