Vila Na Výsluní je snem každého z nás

Vila Na Výsluní je další z mnoha projektů zkušené developerské společnosti JRD. Jedná se o projekt vyrůstající v Praze 10. Také lokalita Malešice – Strašnice v současnosti patří mezi nejvyhledávanější. Vzniká uprostřed zahrady původní vily z 30. let minulého století. Svým obyvatelům všechny přednosti moderního bydlení. Bytové jednotky Vily Na Výsluní jsou nadstandardně vybaveny. Tím ovšem přednosti nekončí.

 

Minimální náklady na provoz

Developerská společnost JRD CZ si je vědoma, že dnešní doba klade vysoké nároky na energetickou úspornost budov. Vila Na Výsluní tyto podmínky dokonale splňuje. Jedná se o energeticky pasivní novostavbu spadající do skupiny A. To znamená, že náklady na provoz domácnosti jsou opravdu minimální. Vila Na Výsluní nabízí 15 nových bytů v různých dispozicích i rozlohách. Byty jsou v dispozicích 2+kk (54-64 m2), 3+kk (82-87 m2), 4+kk (99-107 m2) nebo můžete volit bydlení v prostorných 5+kk s rozlohou dosahující 119 m2. Spojení luxusu, nízkých nákladů, moderní architektury a klidné lokality dělá z Vily Na Výsluní jeden z nejžádanějších projektů.

 

JRD nabízí také další projekty

Nabídku novostaveb společnosti JRD netvoří pouze Vila Na Výsluní. Protože se jedná o přední developerskou společnost u nás, můžete vybírat z mnoha odlišných projektů v různých pražských lokalitách. Přesvědčit se můžete sami na stránkách www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz. Zde najdete přehledně rozdělené a detailně popsané i ostatní projekty této developerské společnosti. Každý z projektů má svá specifika a výhody, které se zde dozvíte.

 

Pokud hledáte detailní informace o projektu Vila Na Výsluní, navštivte stránky www.nove-byty-strasnice.cz.