Tapety na zeď CODE RED zatočí s nudou jednou provždy!

Že jsou tapety na zeď dávno out? Jste na omylu! Opak je totiž pravdou! Tapety jsou stále trendy a nabídka jejich motivů vás rozhodně dostane. Inspirujte se kolekcí papírových tapet na zeď CODE RED
   
www.tapety-folie.cz
Foto: IMPOL TRADE s.r.o.
www.tapety-folie.cz
 
Punkové Monsters
Punk je známkou revolty. Revolta je známkou teenagerů. Tapeta s motivem Monsters je známkou teenagerovského pokoje. Tapeta Monsters patří k těm, které zaujmou na první pohled. Monsters jsou prostě jedinečné…I tato tapeta je k dostání v několika barevných provedeních – černobílá, zelenobílá nebo hnědooranžová.
 
www.tapety-folie.cz
www.tapety-folie.cz
 
Pro teenagery jako stvořené
Společným jmenovatelem tapet CODE RED je extravagance a moderní vzhled, takže se výborně hodí do všech interiérů, ve kterých se prostě chcete cítit skvěle. S tapetami  CODE RED zabodujete například i v  pokojích teenagerů – ti chtějí něco extravagantního, zkrátka něco, čím se odliší – tak proč jim to nedopřát.
 

www.tapety-folie.cz
Foto: impol-tapety.cz
 
Big Ben, Eifelova věž, Socha Svobody…
Členem kolekce CODE RED je například tapeta s energickým motivem světové architektury. Barevné kombinace obrysů nejznámějších staveb světa tvoří originální motiv, který je doslova nabitý energií. Tento typ tapety je k dostání v několika barevných variacích – barevná, černobílá, hnědobílá a další. Originální vzory této tapety promění každý pokoj v místo pozitivní energie! Tapety se skvěle hodí například do studentského pokoje, oživí například ale i pracovnu. Stejně oživí tyto pokoje i tapeta s motivem retro Londýn…záleží pouze na vás.
 

www.tapety-folie.cz
Foto: impol-tapety.cz
 
Trendy pruhy
Do kolekce CODE RED patří i tapety s trendy vzorem svislých pruhů. Pořídit si můžete pruhy v několika kombinacích – například červeno – šedé, zeleno – černé, černo – šedé a další. Tapety s motivem druhů dodají interiéru moderní vzhled. Hodí se do pokojíčků, ale své využití jistě najdou například i v kuchyni. Inspiraci se zkrátka meze nekladou.  
 
www.tapety-folie.cz
Foto: Papírové tapety na zeď Code Red
www.tapety-folie.cz
 
Kolekce CODE RED dodá interiéru styl! Kompletní nabídku hledejte na  www.tapety-folie.cz v kategorii papírové tapety. Jistě vás potěší akční cena, která začíná na 195Kč za celou roli tapety!
 
E-shop tapety-folie.cz nabízí nejen tapety na zeď, ale také samolepicí fólie, fototapety, dekorace na stěnu, koupelnové předložky. Nově sníženy ceny poštovného! U nákupu nad 1500 Kč poštovné zadarmo.