Vjezdové brány jako designově atraktivní a funkční řešení!

Pokud jste majitelem rodinného domu a parkujete své auto na dvůr, potom jistě řešíte neustále otravné otevírání vrat, stará vrata se otevírají dost často špatně a nejsou ani atraktivní svým vzhledem. Jestliže uvažujete nad výměnou vjezdové brány, potom by vás měla rozhodně zajímat nabídka společnosti Alurol – nabízí totiž hned tři zajímavá řešení.
 
 

 

Společnost Alurol se výrobou vjezdových bran zabývá již řadu let a díky tomu může v současné době nabídnout řešení, ze kterých si rozhodně vyberte i vy…

 

Křídlová brána jako finančně nejvýhodnější řešení

Prvním z nich je křídlová brána. Jedná se o nejlevnější a také technicky nejjednodušší řešení. Křídlová brána se otevírá dovnitř pozemku, takže je nutné myslet hlavně na dostatek místa. Alurol nabízí tyto brány v mnoha provedeních a vybrat si můžete i typ povrchové úpravy – volit můžete mezi základovou barvou a pozinkováním.

Samonosná brána pro efektivní využití prostoru

Jako druhé řešení nabízí Alurol samonosné brány. Ty ocení všichni ti, kdo chtějí na svém pozemku ušetřit maximální prostor. Samonosné brány jsou totiž řešeny tak, že se vysouvají do strany, takže na pozemku nezabírají žádné místo. V průjezdu nepřekáží ani žádné vedení. Pohyb brány totiž zajišťují kyvné vozíky. Tento typ brány je náročnější na instalaci – vyžaduje totiž mírné stavební úpravy.

Pojezdová brána jako kompromis

Třetím řešením pro vás může být pojezdová brána, která představuje jakýsi kompromis mezi samonosnou a křídlovou bránou. Pojezdová brána totiž nepotřebuje tolik místa jako brána samonosná a současně nezabírá na pozemku místo jako brána křídlová. Nutné je ovšem pravidelně udržovat dráhy a kolečka, po kterých brána jezdí.

Ať už zvolíte jakýkoliv model, určitě budete spokojeni. Alurol totiž nabízí prvotřídní kvalitu a kompletní servis při jejich instalaci. K bráně si můžete objednat například i dálkové ovládání.

Kompletní nabídku najdete na www.alurol.com