Vsaďte na zkušenou firmu

Potřebujete vyrobit kvalitní truhlářský výrobek? Nechcete sázet na nekvalitní a mnohdy málo vybavené truhláře, kteří nemají tolik zkušeností s opracováním dřeva a váš požadavek by nedokázali vyrobit správně? Neváhejte a oslovte společnost Truhlářství Nenadál.

 

 

Truhlářské výrobky s dlouholetou tradicí
Firma Truhlářství Nenadál je velmi uznávanou truhlářskou firmou, která na našem trhu působí již od roku 1922. Od té doby neustále vyvíjí postupy při výrobě, je vybavena nejnovějšími nástroji, tak aby požadovaný výrobek dosahoval té nejvyšší kvality. Umění pracovníků firmy Nenadál je založeno na předávání informací z generace na generaci a je zde dosaženo naprosté rovnováhy mezi uměním starých truhlářů z dob minulých a moderními postupy.

skříňschody

Vyrobí přesně to, co si poručíte
Tato společnost se nespecializuje pouze na výrobu některého truhlářského odvětví. Cílem je plně uspokojit jakékoliv přání zákazníka, které se bude týkat truhlářských prací. Vaše přání mohou být na výrobu oken, dveří, zimních zahrad, pergol, stolů, židlí, garážových vrat, plotů, kuchyňských skříní, nábytku do domu, ale také různé repliky a modely. Při výběru oken, dveří a stěn od Firmy Nenadál je společnost schopna tyto výrobky vyrobit také v protipožárním provedení.

Více informací o historii firmy a kompletní nabídku truhlářských produktů naleznete na http://nenadal.cz/.