Vyberte si pro svou domácnost nábytek z masivu, který vám bude nejvíce vyhovovat

Nábytek z masivního dřeva je pro výbavu domácnosti tím nejvyhledávanějším. Jeho vzhled je nadčasový, plochy nábytku jsou zdobeny krásnými kresbami dřeva, a v neposlední řadě je jeho výhoda ve vysoké životnosti. V internetovém obchodě Nábytek v kostce si můžete vybrat nábytek do všech místností vaší domácnosti a také na zahradu. Poradíme s inspirací a také s péčí o něj, která podpoří dlouhotrvající výdrž a krásný vzhled.

 

Nábytek do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místo, kde se scházíme nejen s rodinou, ale také s mnoha přáteli. Měli bychom proto usilovat, aby jeho výbava byla útulná a abychom se zde cítili vždy dobře. Základem je obývací stěna, do které vsunete televizi, set top box, ale zároveň nabídne dostatek úložného prostoru a také místo pro různé dekorace nebo fotografie. Krásnou obývací stěnou je například luxusní sestava DENVER – DALLAS 2. Tato dubová kolekce vyniká svými zaoblenými hranami a stylovými kovovými úchyty. Obsahuje celkem 6 kusů nábytku, kterým můžete vybavit celý obývací pokoj.

 

Dokonalé místo pro spánek

Velmi oblíbeným a nejčastěji objednávaným zbožím z internetového obchodu je dubová postel ALTANTA v rozměrech 180 x 200 cm. Tato masivní postel obsahuje také úložný prostor, kam budete moci uschovat například zimní peřiny v létě anebo další jiné přikrývky, polštáře anebo deky. Součástí této postele je také rošt, postel je však dodávána bez matrace. Postel je velmi pevná a bytelná, tloušťka bočnic má 18 cm a výška uložení matrace na roštu je 37 cm. Ve stejném vzhledu si z kolekce ATLANTA můžete pořídit také další nábytek do ložnice, jako jsou například komody.

 

Jak o nábytek z masivu pečovat

Péče o masivní nábytek není nijak náročná, vyžaduje však pravidelnost. Alespoň jednou týdně z něj stírejte prach pomoci suchého bavlněného hadříku, který nezanechává žádné chloupky. Pro zachování dlouhé životnosti a také lesku natírejte nábytek alespoň jednou za rok vhodným olejem nebo voskem.