Efektivní a spolehlivá úklidová firma je zde! Mytí oken Praha

 

Naše síť firemních poboček se neustále rozrůstá a byli jsme nuceni vypsat nové výběrové řízení na úklidovou firmu. Původní úklidová firma už to nezvládala a především kvalita úklidových prací a přístup jejich zaměstnanců upadal. Vybírali jsme ze tří firem a nakonec jsme dali na doporučení a vybrali jsme A SERVIS LIPKA s.r.o., výškové čištění fasád Praha.

 

Musím uznat, že jsme udělali krok správným směrem, proto se s tím taky musím podělit. Už hned při první komunikaci s firmou jsme byli příjemně překvapeni. Další den ráno jsme firmě A SERVIS zaslali e-mailovou poptávku s tím, co by jsme od nich potřebovali a jak bychom si to představovali.

 

Velice nás potěšilo, když ještě týž den nám bylo odpovězeno a ihned jsme se začali domlouvat, plánovat. Byli jsme z počátku ostražití, tak jsme je na začátku poptali pouze na mytí oken u jedné naši pobočky. Vše dopadlo na jedničku. Do 3 dnů od objednání mytí oken k nám dorazil tým firmy A SERVIS. Byli jsme nadšení jak z krásně umytých a vyleštěných oken, tak především ze slušných a milých zaměstnanců této firmy, kteří práci odvedli rychle, kvalitně a hlavně čistě.

 

Také musím vyzdvihnout tzv. nano impregnaci oken, kterou nám firma nabídla na pobočky, které nepotřebují tak častou údržbu. Opravdu, jak slibují, okna u těchto poboček jsou už přes půl roku nemytá, pouze s impregnací a i přesto jsou stále čistá. Veškeré nečistoty i voda se shlukují do kuliček, které pak při větru z okna odpadávají. Je to jak nějaký kouzelnický trik.

 

Po této zkušenosti z nás veškeré další obavy opadly a ihned jsme je zapojili do mytí oken a celkových úklidů většiny našich poboček po celé České republice. Vybrali jsme si pravidelný servisní cyklus 1×30 dní, u kterého vždy dodrží termíny a náplň práce. Prostě a jednoduše, veliká spokojenost. Děkujeme firmě A SERVIS LIPKA za skvělý servis a úžasnou spolupráci.

 

 

 

 

Hloubková dezinfekce, strojní čištění, tepování koberců, čalounění Praha

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění koberců Praha,  je zkušená mezinárodní společnost v oboru čištění koberců strojovou metodou. Jejich zákazníci využívají kvalitních služeb v mnoha městech v České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

 

 

Jejich metoda strojového čištění koberců může být jednoznačně označena za nejkvalitnější metodu, kterou může dnešní doba nabídnout. Tato metoda se skládá ze tří fází čištění. V první fázi použijí dezinfekční chemii Boesch Floorwash, která také na sebe perfektně navazuje nečistoty ze struktury koberce. Po pár minutách působení chemie, vše kartáčují kotoučovým strojem, který svým šampónovacím kartáčem, v žádném případě, nepoškodí vlákna koberce.

 

Jejich metoda je nejspolehlivější metodou na dnešním trhu. Strojová metoda čištění koberců, je firmou realizována za cenu od 27,-/m2. Existují také levnější metody, avšak nejsou vhodné a spolehlivé pro důkladné vyčištění koberců a zanechávají fleky a mapy. Například v žádném případě nevyužívají levnou extrakční metodu. U extrakční metody chybí proces mechanického kartáčování koberce, a tak je chemie s vodou pouze vstříknuta do koberce a následně odsáta, což způsobí výše zmíněné fleky.

 

Pokud chcete udržet váš koberec čistý a bez poškození z důsledku vysoké frekventovanosti ve vaší provozovně, tak doporučují realizovat zakázku čištění koberce servisně 1x – 2x do roka, dle frekventovanosti. Využívají spoustu moderních technologií a kvalitních metod i v jiných realizovaných službách v oblasti úklidu.

 

Provádí také – odstranění bannerů, odstraňování, stržení celopolepů, folií, samolepek a  zatvrdlých nečistot z okenních ploch, odstraňování, čištění plísní, mechů za následné aplikaci proti plísňových nátěrů  LSG Praha, strojové čištění, voskování, impregnace, krystalizace podlah, čištění, impregnace žaluzií a markýz.

 

 

Odstraňování graffiti, fixů, sprejů, plísní. Proti plísňový nátěr. Antigraffiti nátěry Praha

 

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. má významné zákazníky, kteří se již dostali do situace, při které museli řešit odstraňování graffiti v Praze z budov a jiného majetku. Při jakékoliv snaze se nedají graffiti dokonale odstranit a buď nejsou odstraněny vůbec, anebo jen z malé časti, pokud není aplikována antigraffiti ochrana. Tento problém bude vyřešen, pokud povrch bude ošetřen antigraffiti ochranou, která je A SERVISEM nabízena v podobě nátěru nebo nástřiku.

 

 

 

Tato firma Vám zajistí antigraffiti ochranu a po celou dobu její životnosti (4 – 6 let) budou zákazníkovi realizovat servis odstranění graffiti, který nabízí velmi levně. Servis a účinné způsoby boje s graffiti funguje tak, že pokud se na Vaší budově objeví graffiti, tak firmu kontaktujete buďto telefonicky, nebo prostřednictvím emailu. Oznámíte výskyt graffiti a jejich pracovníci za Vámi ihned přijedou a graffiti odstraní, pokud to klimatické podmínky dovolí.

 

Pokud jsou klimatické podmínky nepříznivé, provádí tuto službu nejpozději do 14 dnů od výskytu graffiti. Dokáží odstranit i sebemenší graffiti a odstranění bude bez jakýchkoliv potíží a se 100 % výsledkem odstraněno, pokud je aplikována antigraffiti ochrana. Ověřenou a účinnou formou je boj proti graffiti a jejich okamžité a opakované odstraňování, to zajistí, že se nebudou sprejeři nadále vracet a ničit váš majetek.

Ví totiž, že jejich umělecká díla dlouho na fasádě nevydrží a tak je jejich práce naprosto zbytečná. Při odstranění graffiti z povrchů, které nejsou chráněny antigraffiti nátěrem či nástřikem, je úspěšnost 60 – 90%.