Z našich produktů vybíráme: Recepce

 

 

Vizitkou firmy, která by měla vždy vypovídat o chodu a hodnotách celé společnosti, je právě recepce. Klient se vždy jako první setká s recepční, jež ho uvede do podnikových kanceláří a informuje o aktuálním dění. První dojem dělá mnoho, a nebude-li klient spokojen s chodem recepce, nemusí pokračovat dále do firmy. Upoutejte ho proto hned u vstupu a poskytněte mu maximální servis. Z toho důvodu věnujte velkou pozornost volbě správného zařízení recepce i výběru vhodných pracovníků vstupního pracoviště firmy.

 

Recepce má reprezentovat

Společnost TOP OFFICE je dodavatelem kancelářského vybavení a ve své nabídce má hned čtyři typy recepčního zařízení. Velký podnik i menší firma si vyberou z různorodých řešení pultů i jejich designu. Čtveřice recepcí splňuje všechny parametry, které klienti společnosti TOP OFFICE při zařizování recepcí běžně vyžadují. Recepce Smart, Time, Essedra i Miro jsou funkční, pohodlné, přehledné a díky vhodně zkombinovaným úložným prostorům a pracovním plochám působí uspořádaně.

 

Dejte o firmě vědět

Aby bylo docíleno správného efektu, měla by recepce co nejvíce korespondovat s designem i barevností ostatních kanceláří ve firmě. Přesně tento požadavek splňuje model recepce Miro. Škála barev, použitelných na středový panel pultu, obsahuje na čtyřicet pestrých odstínů v matu i lesku. Mimo to lze vybírat i z dřevěných či skleněných dekorů. Recepci Miro tak velmi snadno přizpůsobíte firemním barvám a celkovému zařízení kanceláří.

 

Prostorové umístění

Recepce Miro nabízí velice variabilní konstrukční řešení, které si najde své místo v omezených i rozlehlých prostorách. Rovné či rohové pulty snadno zapadnou do dispozic vstupních hal administrativních budov i nevelkých firem. Varianta Miro vyhoví všem Vašim přáním a požadavkům.

 

Na přání

Toužíte-li po architektonickém řešení recepce na míru vstupní haly, můžete se obrátit na návrháře a architekty společnosti TOP OFFICE. V rámci bezplatného servisu mohou pomoci s vizualizací Vašich představ a s jejich následnou realizací. Získáte tak originální recepci vytvořenou pouze pro Vás.