Rohové sedací soupravy od L.V. Obchodní

Současná nabídka sedacích souprav je opravdu rozmanitá jak z pohledu provedení, ceny i kvality. Zákazník nemá vždy možnost správně se rozhodnout k co největší spokojenosti. Mnohdy se rozhodují buď podle ceny nebo typu provedení. Řekněme si něco k typům sedacích souprav. Obecně lze tento typ nábytku rozdělit na dvě základní skupiny. A to na klasické sedací soupravy a rohové sedací soupravy. Jakou mají jednotlivé skupiny oblibu a čím vynikají?

 

Sedací soupravy klasické

Jedná se o celkem široké spektrum sedaček, kde je výběr nejen pokud jde o velikost, ale také potahové látky a jejich provedení. Do této kategorie můžeme zařadit takzvané dvojsedy, trojsedy, ale i klasické křesla. Ve velké většině případů u těchto sedaček je můžete postavit i volně do prostoru, protože mají dobře vypracované zadní díly. To lze využít například, když chcete danou místnost rozdělit na pracovnu a obývací část. Je zde také možnost kombinovat klasická křesla s výše uvedenými dvojsedy či trojsedy.

Rohové sedací soupravy

Již z názvu jasně vyplývá, že jde o sedačky do tvaru L. mnozí zákazníci si je oblíbili právě pro jejich půdorys, kdy na poměrně malé ploše dosahujete více míst k sezení. Navíc je jasné, že využijete bezezbytku kout místnosti, který za jiných okolností zůstává bez efektivního využití. Neubráním se osobnímu dojmu, ale jsou mi zkrátka rohové sedačky sympatičtější.

Sedací soupravy pak můžeme vybavit rozkládací funkcí, tedy možnost rozložit sedačku na lůžko, buď pro příležitostné spaní, nebo dokonce pro spaní každodenní. Například rohové sedací soupravy, díky své velikosti mohou kromě rozkládací funkce mít i velkorysé úložné prostory. Pokud jste si již vybrali typ sedací soupravy, je nutné zvolit potahový materiál. Ten si můžete vybrat buď z pravé kůže, eko-kůže či látkového provedení. Látkové varianty dnes často disponují teflonovou úpravou proti znečištění. U některých výrobců navíc dostanete možnost polohovatelné opěrky hlavy či dalších zajímavých úprav. Zkuste se například podívat na stránky www.lvsedacinabytek.cz